واکنش فوری دادستان تبریز به فیلم حیوان‌آزاری در تبریز:

حتما پیگیری می‌کنم + فیلم

1402/03/05 - 19:12 - کد خبر: 93188 نسخه چاپی

نصر: دادستان تبریز به ویدئوی پخش شده در نصر پیرامون اقدام غیرانسانی حیوان‌آزاری در تبریز واکنش نشان داد.

به گزارش نصر، به دنبال پخش ویدئویی از آژانس خبری نصر از کشتن فجیع بچه گربه ای در تبریز؛ موجی از واکنش های کاربران فضای مجازی آغاز شد و دادستان کل مرکز استان برابر درخواست گسترده افکار عمومی به آن واکنش نشان داد.
ماجرای اطلاع شهروندان از آن جا آغاز شد یکی از شهروندان تصاویری از دوربین مداربسته را در اختیار نصر قرار داد. 
در این ویدئو فردی قصی القلب در روز تعطیل در کوچه ای نزدیک قاری کؤرپوسی تبریز بچه گربه ای را ابتدا خفه کرده، سپس گردن آن را با دست شکسته و زیر پای خود له می کند تا کشته شود. 
این فرد جسم بی جان گربه ای که گفته می شود مورد مهر اصناف و ساکنین محل نیز بود و او را بسیار دوست داشتند در ابتدای کوچه رها می کند.
 

فیلم قاتل گربه با سرعت زیاد در شبکه های مجازی و گروه های حامی حیوانات و مخلوق های مظلوم و بی پناه منتشر و خشم شهروندان را به دنبال داشت و به طور مرتب از دستگاه قضایی می خواستند علیه وی اعلام جرم کرده و کیفرخواست صادر شود.
بابک محبوب علیلو، در پاسخی آنی عنوان کرد: حتما پیگیری خواهیم کرد.


افکار عمومی، شهروندان و هزاران حامی محیط زیست و حقوق حیوانات آزاد زی و مظلوم با حساسیت زیادی منتظر انتشار گزارش هایی از روند پرونده قضایی قاتل گربه کوچک در تبریز هستند.
گزارش از پیمان پاکمهر | تبریز نیوز
انتهای پیام/
حتما پیگیری می‌کنم + فیلم نصر

ثبت نظر

نمایش 4 نظر

پاسخ   سامان   8 ماه پیش  

به نظر من از لحاظ روانی و فکری حیوان آزاری باغث تحریک شدید جنسی بعضی آدما میشه و برای اون این کارو میکنن(شاید به دلیل اون حس تسلط و برتری که به انسان دست میده),مثلا من خودم وقتی تو کوچمون یا محوطه مجتمع آپارتمانیمون یه گاو رو ذبح میکنن وقتی سرشو میبرند یا شکمشو پاره میکنند: (معذرت میخام) به اوج لذت جنسی میرسم و مایع منیم کامل بیرون میریزه.حالا من نمیدونم این یه اختلال و بیماری روانیه یا نه.خواهشا اگر یه مشاور یا فردی اگاه در این زمینه اطلاعات معتبر و کاملی داره مطرح کنه که همه استفاده کنن و اگر در اینترنت سایتی یا منبعی رو مرتبط با این موضوع میشناسه معرفی کنه.سپاسگزارم.

پاسخ   محمد   سال پیش  

باورم نمیشه چطور چنین موجود وحشی اسمش انسانه یا با این فرد قاطعانه برخورد بشه یا باید به دستگاه قضا شک کرد

پاسخ   فرهاد   سال پیش  

من فیلم جنایت رو ندیدم ،فقط با شنیدنش حالم خیلی بده، یعنی کثیف ترین و وحشی ترین و ظالم ترین مخلوق خدا ،بعضی انسان نماها هستند ، خدا لعنتت کنه

پاسخ   ویدا   سال پیش  

همون کاری که با گربه کرد با خودش بکنن عبرت بشه
پژوهشیار