دبیر شورای عالی امنیت ملی؛

بیش از 85 درصد از جانباختگان در شهرستان‌های تهران به صورت مشکوک با سلاح‌های سرد و گرم غیر سازمانی کشته‌ شده‌اند

1398/09/21 - 13:20 - کد خبر: 9296 نسخه چاپی

نصر: دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: بیش از ۸۵ درصد از جانباختگان رخدادهای اخیر در شهرستان‌های تهران در هیچ یک از تجمع‌های اعتراضی حضور نداشته‌اند و به صورت مشکوک با سلاح‌های سرد و گرم غیر سازمانی کشته شده‌اند.

به گزارش نصر به نقل از فارس، دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی صبح امروز (پنجشنبه) با سفر به شهرستان‌های غرب استان تهران با خانواده جانباختگان حوداث آبان ماه سال جاری دیدار کرد.
دریابان شمخانی در این دیدارها که در جوی صمیمی انجام شد؛ ضمن دلجویی از خانواده جانباختگان بر عزم مسؤولان نظام برای ترمیم سریع خسارت‌ها و کاهش آلام خانواده شهدا و جانباختگان حوادث اخیر تأکید کرد و گفت: لازم است از همه ظرفیت‌های ملی برای تسریع در انجام این وظیفه ملی استفاده شود.
 دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: بیش از ۸۵ درصد از جانباختگان رخدادهای اخیر در شهرستان‌های تهران در هیچ یک از تجمع‌های اعتراضی حضور نداشته‌اند و به صورت مشکوک با سلاح‌های سرد و گرم غیر سازمانی کشته شده‌اند، لذا اجرای پروژه کشته سازی از سوی معاندان در این منطقه قطعی است.
شمخانی با بیان اینکه رسیدگی به این امور بر عهده کمیته‌های ویژه با مسؤولیت استانداران گذاشته شده است، گفت: استانداران سراسر کشور با توجه به مطالبه جدی مقام معظم رهبری و تدابیر اعلام شده ایشان و همچنین اختیارات ویژه‌ای که از طرف رئیس جمهور به آنها واگذار شده می‌بایست با اقدامات جهادی، ضمن رسیدگی سریع به وضعیت خانواده شهدا و جانباختگان، با برنامه‌ای دقیق و هماهنگ نسبت به جبران و ترمیم خسارت‌های وارد شده به مردم اقدام کنند.
شمخانی امروز در جمع خانواده‌های «ابراهیم مهدی‌پور» در شهریار و «سید جلیل حسینی امامقلی» در ملارد از جانباختگان حوادث اخیر حضور یافت و از آنان دلجویی کرد.
گفتنی است، مرحوم حسینی امامقلی که در منطقه محروم سرآسیاب ملارد ساکن و کارگر ساختمانی بوده روز شنبه ۲۶ آبان ماه در حاشیه تجمعات اعتراضی با سلاح سرد کشته شده است.
انتهای پیام/
بیش از 85 درصد از جانباختگان در شهرستان‌های تهران به صورت مشکوک با سلاح‌های سرد و گرم غیر سازمانی کشته‌ شده‌اند خبرگزاری فارس

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار