جانشین فرمانده کل انتظامی کشور؛

مهمترین راهبرد دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران، ایجاد ناامنی است

1402/03/01 - 13:24 - کد خبر: 92907 نسخه چاپی

نصر: جانشین فرمانده کل انتظامی کشور در مراسم با شکوه تشییع شهدای هنگ مرزی سراوان در زاهدان گفت: دشمنان به دنبال ایجاد تفرقه و آشوب در کشور هستند.

به گزارش نصر، سردار " قاسم رضایی" با اشاره به زنده نگه داشتن نام و یاد شهیدان بیان داشت؛ شهدا، عزت و سربلندی ایران اسلامی را در دنیا محقق کردند و امروز امنیت و آرامش حاکم بر جامعه مدیون فداکاری و اخلاص این عزیزان است.
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه شهدا با نثار جان خود در راه انقلاب، نظام و دستاورد های مقدس آن سربلندی و عزت را برای ملت و نظام به ارمغان آوردند تصریح کرد: اگر وجود گرانبها و ارزشمند شهدای عزیز نبود شاید این کشور هیچوقت در مسیر آرامش و تعالی قرار نمی گرفت و جایگاهی را که اکنون در جهان دارد به دست نمی آورد.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه کسانی که به دنبال ایجاد تفرقه و تفرقه افکنی هستند بیان داشت؛ پیام شهیدان بر محکومیت ایجاد تفرقه میان ملت هاست و دشمنان قسم خورده نظام بدانند که مردم این استان وفادارترین مردم به نظام و کشور خود هستند.
سردار رضایی با بیان اینکه مرزهای ایران با کشورهای همسایه مرزهای مودت و دوستی است، بیان داشت: مرزهای جغرافیای سیاسی یک خط  فرضی هست و روابط بین ایران اسلامی با کشور دوست و همسایه پاکستان و افغانستان رابطه دیرینه و تاریخی دارد.
وی در ادامه سخنان خود بیان داشت مهمترین راهبرد دشمن بر علیه جمهوری اسلامی ایران ، ایجاد ناامنی  است که چشم دیدن این وحدت و یکپارچگی را ندارند، و با بصیرت مردم ولایت مدار و اقتدار نیروهای مسلح کماکان تیر دشمنان به سنگ خواهد خورد.
سردار رضایی در خاتمه با بیان اینکه مسیر شهداء را مصمم تر و محکم تر ادامه خواهیم داد، خاطر نشان کرد؛ دشمنان نظام بدانند با هیچ نیرنگ و دسیسه ای نمی توانند وحدت میان این منطقه را از بین ببرند.
انتهای پیام/
مهمترین راهبرد دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران، ایجاد ناامنی است خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار