خبر/

هوادار مادام‌العمر تراکتورم / تا هر وقت بخواهند کنار تیم می‌مانم

1398/09/20 - 16:39 - کد خبر: 9217 نسخه چاپی

نصر:مربی موقت تیم فوتبال تراکتور گفت: ما هوادار مادام‌العمر تراکتور هستیم و هر کمکی از دست‌مان بربیاید، برای موفقیت این تیم انجام می‌دهیم.

به گزارش نصر به نقل ازتسنیم، درباره شکست دو بر صفر تراکتور مقابل ماشین‌سازی در دربی تبریز اظهار داشت: هواداران تراکتور عذرخواهی من را بپذیرند و به آینده تراکتور امیدوارانه نگاه کنند. ما هم تلاش خواهیم کرد مشکلات را جبران کنیم تا دل هواداران شاد شود.
وی افزود: تیم‌های بزرگ هم در مقاطع مختلف نتیجه را به حریفان‌شان واگذار می‌کنند. ما تلاش خواهیم کرد در پست‌هایی که با کمبودهایی مواجه هستیم، بازیکن جدید به خدمت بگیریم. ان‌شاءالله وضعیت تیم در آینده بهتر از این خواهد بود.
 
مربی تیم تراکتور در پاسخ به این سوال که «تا چه زمانی به عنوان مسئول فنی در این تیم فعالیت خواهد کرد؟»، گفت: وقتی از من خواسته شده که در تیم باشیم، فرقی برایم ندارد که عنوانم چه باشد. من 6 ماه است که در کنار این تیم به عنوان سرپرست فعالیت می‌کنم.الان هم تا هر وقت که از بخواهند، ما به کارمان ادامه می‌دهیم. ما هوادار مادام‌العمر تراکتور هستیم و هر کمکی که از دست‌مان بربیاید، برای موفقیت این تیم و خوشحالی هواداران انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/
 هوادار مادام‌العمر تراکتورم / تا هر وقت بخواهند کنار تیم می‌مانم خبرگزاری تسنیم

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار