فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی خبر داد:

کشف کالای قاچاق میلیاردی در عجب شیر

1402/02/13 - 14:31 - کد خبر: 91639 نسخه چاپی

نصر: فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از توقيف یک دستگاه خودروی باری و کشف کالای قاچاق به ارزش 9 میلیارد و 300 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش نصر، سردار " حسین عبدی" در تشریح این خبر اظهار داشت: در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی شهرستان عجب شیر حین كنترل خودروهاي عبوري در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه کامیون باری مشكوك و با هماهنگی قضائی خودرو را متوقف كردند.
وي با اشاره به اینکه در بازرسی کامیون تعداد یک هزار و 825 قلم انواع لوازم خانگی،کشاورزی، لوازم جانبی موبایل ،صنعتی،خشکبار خارجی و تعداد 109 هزار و 960 نخ  انواع سیگار قاچاق کشف شد؛ افزود: برابر اعلام کارشناسان ارزش محموله کشف شده 9 میلیارد و 300 میلیون ریال برآورد شده است.
سردار "عبدی" تصریح کرد: در این خصوص کامیون باری توقیف و یک نفر متهم دستگیر شده با کشفیات به دست آمده پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل شد.
فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی در پايان با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا و ارز و برهم زنندگان امنیت اقتصادی از اولویت های پلیس است، از شهروندان درخواست کرد: در صورت اطلاع و مشاهده هر گونه فعاليت غيرمجاز از جمله قاچاق و توزيع خارج از شبکه کالاها، موضوع را از طريق 110 به پليس اطلاع دهند.
انتهای پیام/
کشف کالای قاچاق میلیاردی در عجب شیر نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار