فرمانده انتظامی استان خبر داد:

توقیف ۹ خودرو و پلمپ هفت واحد صنفی در طرح مقابله با کشف حجاب در آذربایجان شرقی

1402/02/06 - 12:46 - کد خبر: 91154 نسخه چاپی

نصر، فرمانده انتظامی استان گفت: تاکنون به مالکان چند صد دستگاه خودروی سواری که در آنها کشف حجاب مشاهده شده پیامک ارسال شده که بیش از 90 درصد آنها تمکین کرده و به تذکر پلیس توجه کرده اند اما 9 دستگاه خودرو که به تذکرات پیامکی توجهی نداشتند بصورت سیستمی توقیف شده اند.

به گزارش نصر، سردار حسین عبدی، فرمهنده انتظامی استان در تشریح این خبر اظهار داشت: در چهارچوب اجرای قانون برای حفظ ارزش ها و تقویت سلامت روانی جامعه پلیس استان بر اساس قانون طرح مقابله با کشف حجاب را در دستور کار خود قرار داده است.
وی در ادامه افزود: از معدود کسانی که با بی توجهی سیمای اخلاقی جامعه را خدشه دار می کنند انتظار می رود ضمن رعایت دقیق قانون و هنجارهای جامعه به حقوق سایر افراد احترام گذاشته و از رفتارهایی که سیمای معنوی جامعه را لکه دار می نماید پرهیز کنند.
فرمانده انتظامی استان به نتایج اجرای این طرح در استان اشاره کرد و گفت: تا کنون به مالکان چند صد دستگاه خودروی سواری که در آنها کشف حجاب مشاهده شده پیامک ارسال شده که بیش از 90 درصد آنها تمکین کرده و به تذکر پلیس توجه کرده اند اما 9 دستگاه خودرو که به تذکرات پیامکی توجهی نداشتند بصورت سیستمی توقیف شده اند.
ارشدترین مقام انتظامی استان با بیان اینکه قبل از اجرای طرح جلسات متعددی با متصدیان و نمایندگان صنوف و اماکن عمومی برگزار شده است،خاطرنشان کرد:همکاری اصناف و رعایت متصدیان واحدهای صنفی بی نظیر بوده که در این خصوص از همه آنان تشکر و قدردانی می کنیم.
سردار عبدی به بازدید بیش از 1300 واحد صنفی در این مدت اشاره کرد و گفت:به صاحبان 65 واحد صنفی پیامک ارسال شده که اکثر آنان تمکین کرده اما فقط هفت واحد صنفی به علت بی توجهی به قانون پلمب شده اند.
فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از عموم شهروندان در همکاری با پلیس استان در اجرای طرح مقابله با کشف حجاب تاکید کرد:از همه بانوان و دختران عزیز استان در خواست داریم تا با رعایت پوشش مناسب پلیس را در اجرای این طرح یاری کنند و دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مایوس و ناامید سازند.
انتهای پیام/
توقیف ۹ خودرو و پلمپ هفت واحد صنفی در طرح مقابله با کشف حجاب در آذربایجان شرقی حمیدرضا سامبرانی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار