وزیر صمت؛

خودروهایی که تقاضایشان ببشتر از ظرفیت تولید است، دیرتر به متقاضیان داده می‌شود/ افراد می‌توانند از مدل‌های دیگر انتخاب کنند

1402/01/31 - 17:59 - کد خبر: 90875 نسخه چاپی

نصر: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: چند مدل خودرو که تقاضایشان بیش از ظرفیت تولید یکسال است، دیرتر به متقاضیان داده می‌شود و افراد می‌توانند از مدل‌های دیگر انتخاب کنند.

به گزارش نصر، سیدرضا فاطمی امین در گفت‌وگویی، درباره این‌که گفته می‌شود برخی از خودروهای ثبت‌نامی قرار است در سال ۱۴۰۳ تحویل متقاضیان داده شود، گفت: برای چند مدل خودرو تقاضا بیش از ظرفیت تولید یکسال است؛ برای این چه کاری می‌توان انجام داد؟ دو کار می‌شود انجام داد؛ نخست این که اگر فرد اصرار دارد همان خودرو را تحویل گیرد، به هر حال باید بداند ظرفیت تولید برای آن‌ها محدود است. 
وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: اما گزینه دوم  که از هفته آینده فعال خواهد شد این است که کسانی که نوبت‌شان برای آن چند مدل خاص برای امسال نیست، می‌توانند سایر خودروها را که ظرفیت دارند، انتخاب کنند. 
انتهای پیام/
خودروهایی که تقاضایشان ببشتر از ظرفیت تولید است، دیرتر به متقاضیان داده می‌شود/ افراد می‌توانند از مدل‌های دیگر انتخاب کنند ایلنا - خبرگزاری کار ایران

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار