سرمربی تیم فوتبال ماشین‌‌سازی؛

شرافت فوتبال آذربایجان را نشان دادیم

1398/09/19 - 08:00 - کد خبر: 9060 نسخه چاپی

نصر: سرمربی تیم فوتبال ماشین‌‌سازی تبریز گفت: میثاقی در برنامه خود گفت؛ ماشین‌سازی یقه همه تیم‌ها را می‌گیرد و مقابل تراکتور به گونه دیگری بازی می‌کند باید از باشگاه ماشین‌سازی عذرخواهی کند.

به گزارش نصر، رسول خطیبی پس ازبرتری تیم ماشین‌سازی مقابل تراکتور در هفته چهاردهم لیگ برتر اظهار داشت: قبل از اینکه درباره نکات فنی صحبت کنم، باید به چند مورد اشاره کنم. اولاً در این چند روز خیلی‌ها به ما تهمت زدند و گفتند که ما این بازی را واگذار می‌کنیم. خیلی پیام‌ها برای من آمد.

وی ادامه داد: میثاقی در برنامه خود گفت؛ ماشین‌سازی یقه همه تیم‌ها را می‌گیرد و مقابل تراکتور به گونه دیگری بازی می‌کند باید از باشگاه ماشین‌سازی عذرخواهی کند.

امروز شرافت آذربایجان را نشان دادیم. خیلی خوشحالم که بردیم، اما از باخت تراکتور ناراحتم، چون هر دو تیم تیم شهرم هستند. من غیرت و شرف دارم و غیر از خدا و ائمه از هیچکس نمی‌ترسم.

«من بچه آذربایجان هستم و غیرت و شرف دارم. جز خدا از کسی نمی‌ترسم و به کسی در زندگی‌ام باج ندادم.»، سرمربی ماشین‌سازی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: بازیکنانم امروز شرافت آذربایجان و خودشان را نشان دادند و من از آنها ممنونم.

بچه‌ها امروز سنگ تمام گذاشتند و این بازیکنان باید تشویق و حمایت شوند. آنها بین تیم‌های دیگر، کمترین درصد را گرفته‌اند و ما پس از سایپا، جوان‌ترین تیم هستیم. ما صدرنشین بازی‌های خانگی لیگ هستیم و از این حیث بالاتر از تیم‌های صدر جدولی بوده‌ایم.

خطیبی با تشکر از هواداران ماشین‌سازی، تراکتور و فوتبال آذربایجان بیان کرد: همیشه گفته‌ام که عزت را خدا می‌دهد و امروز شاهد این موضوع بودیم. خیلی‌ها این را باور نمی‌کنند. از هواداران دو تیم  تشکر می‌کنم که امروز به من لطف داشتند. آنها همیشه مرا شرمنده کرده‌اند و این باعث می‌شود برای آنها یک خادم واقعی باشم.

من همیشه خادم آنها خواهم بود و کنارشان خواهم ماند. امیدوارم تیم دیگر شهرمان یعنی تراکتور، به روزهای خوبش بازگردد و همیشه تراکتور باشد. این اتفاق قطعاً با برنامه‌ریزی خوب رخ می‌دهد.

وی از فرمانده لشکر عاشورای تبریز تشکر و خاطرنشان کرد: سردار خرم اولین نفری بود که پس از بازی با من تماس گرفت و این پیروزی را تبریک گفت. او گفت من طرفدار هر دو تیم هستم، اما شما با کارتان، شرافت و مردانگی آذربایجان را نشان دادید. با برنامه‌ریزی خوب، روزهای خوب فوتبال آذربایجان از راه می‌رسد.

سرمربی ماشین‌سازی با بیان اینکه تراکتور را به خوبی آنالیز کرده بود، اظهار داشت: شرایط امتیازگیری ماشین‌سازی در هفته‌های اخیر خوب بود و نمی‌خواستیم این روند را از دست بدهیم. می‌دانستیم تراکتور در مسابقات اخیر، چند تغییر دارد و تلاش کردیم با احتیاط بازی کنیم تا تغییرات تراکتور در 15 دقیقه اول را آنالیز کنیم. آنچه را که به بازیکنان گفتیم،‌ آنها در زمین انجام دادند و به گل رسیدیم.

خطیبی در ادامه افزود: به بازیکنانم گفته بودم تراکتور شرایطی دارد که بیشتر در عمق و نیز ضربات آزاد کار می‌کند. به همین دلیل در نیمه اول، یک ضربه ایستگاهی هم به حریف ندادیم و به بازیکنان گفته بودم که باید به بهترین نحو از ضربات ایستگاهی استفاده کنیم. چون این ضربات در بازی امروز، سرنوشت‌ساز هستند.

بازی در نیمه نخست به نفع ما بود. بین دو نیمه با بازیکنان صحبت کردیم از لحاظ روانی و نیز درباره نقاط ضعفی که دیدیم، نکاتی را با آنها مطرح کردیم.

وی با بیان اینکه گل دوم ماشین‌سازی به گونه‌ای به ثمر رسید که در روزهای اخیر روی آن کار کرده بودند، تصریح کرد: پس از گل دوم و با تغییراتی که انجام دادیم، شرایط به نفع ما بود و اگر در ضدحملات باز بازی می‌کردیم، می‌توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم. خدا را شکر می‌کنم و دست بازیکنانم را می‌فشارم.

سرمربی ماشین‌سازی در مورد قدردانی‌اش از هواداران تراکتور پس از بازی دو تیم گفت: ما باید اخلاق را رعایت کنیم که خدا را شکر این اتفاق رخ داد. من نباید این حرف‌ها را بزنم و بیننده باید آن را ببیند. ما 2 بر صفر پیروز شدیم و از این بابت خدا را شکر می‌کنم.

خطیبی درباره اینکه یک خبرنگار، تیمش را مدعی قهرمانی نامید و نیز برنامه‌اش برای تقویت ماشین‌سازی بیان کرد: ما تنها هستیم و یک نفر به ما تبریک نگفت.

فقط من هستم و بازیکنانم. این بازیکنان تا حالا کار خود را انجام داده‌اند و نباید انتظارات از ما بالا برود. تیم باید از لحاظ مالی و نیز بازیکن تقویت شود.

ماشین‌سازی تا حالا کارش را انجام داده است و بچه‌ها تاکنون عالی کار کرده‌اند. در روزهای اخیر، هیئت مدیره باشگاه باید جلسه‌ای برگزار و درباره مسائل مختلف تصمیم‌گیری کند.

انتهای پیام/

شرافت فوتبال آذربایجان را نشان دادیم نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار