همزمان در سراسر کشور؛

رسیدگی به اعتراضات رتبه‌بندی معلمان از ۱۹ فروردین

1402/01/14 - 12:09 - کد خبر: 89742 نسخه چاپی

نصر: آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کار کارگروه‌های تخصصی بررسی اعتراضات رتبه بندی از ۱۹ فروردین در ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور تشکیل خواهد شد و به اعتراضات معلمان در این حوزه رسیدگی خواهد کرد.

به گزارش نصر، در این اطلاعیه آمده است: میزهای تکریم و پاسخگویی به رتبه بندی در ادارات کل و ادارات آموزش و پرورش استان ها تشکیل شده است و در راستای تکریم و حفظ کرامت همکاران پاسخگویی شایسته انجام خواهند داد.
به منظور رسیدگی و پاسخگویی به اعتراضات رتبه بندی، چهار کارگروه تخصصی در ادارات آموزش و پرورش استان و مناطق با عناوین آموزش ابتدایی، آموزش متوسطه، پرورشی، تربیت بدنی و پشتیبانی شکل گرفته و فعالیت خود را بر اساس دستورالعمل شروع خواهند کرد.
همکارانی که در سامانه http://my.medu.ir به فرآیند رتبه بندی خود ثبت اعتراض نموده یا خواهند کرد، رسیدگی به اعتراضات آنان صرفاً در بستر سامانه خواهد بود و کارگروه های تخصصی در مناطق و نواحی نسبت به بررسی مدارک و مستندات بارگذاری شده اصلاحی اقدام و در صورت لزوم از همکاران معترض دعوت به عمل آورده و مدارک آنان را مورد بررسی و بازبینی مجدد قرار خواهند داد و نتیجه نهایی این اقدامات از طریق سامانه به همکاران معترض ابلاغ خواهد شد.
انتهای پیام/
رسیدگی به اعتراضات رتبه‌بندی معلمان از ۱۹ فروردین خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار