میرتاج الدینی مطرح کرد؛

ضرورت تدبیر دولت برای کاهش ارزش پول ملی در مقابل ارزهای خارجی/ تولیدکنندگان در پیچ و خم‌های اداری و بانکی گرفتار شده‌اند

1402/01/08 - 15:35 - کد خبر: 89530 نسخه چاپی

نصر: عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس اعتقاد دارد یکی از مشکلات تولیدکنندگان، گرفتار شدن در پیچ و خم های اداری و بانکی است لذا باید این روند تسهیل شود تا راهبرد اقتصادی سال جاری عملیاتی شود.

به گزارش نصر، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص راهکارهای تحقق شعار سال ۱۴۰۲ مبنی بر مهار تورم و رشد تولید، گفت: امروزه شاهد کاهش ارزش پول ملی در مقابل ارزهای خارجی هستیم لذا باید برای رفع این مسئله تدبیر شود.
نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در این زمینه، اظهار کرد: اگر این موضوع تثبیت شود، یکی از مهمترین مشکلات تولید کالا در داخل حل شده و نهایتا با کاهش قیمت ها، تورم نیز مهار می شود.
وی با اشاره به اینکه تثبیت قمیت کالاهای اساسی و ارائه کالابرگ می تواند بر کنترل قیمت ها تاثیر مستقیم بگذارد، ادامه داد: در این میان باید نظارت بر بازار نیز افزایش یابد تا از افزایش بی ضابطه قیمت ها جلوگیری شود.
این نماینده مردم درمجلس یازدهم افزود: همچنین حمایت از اقتصاد بخش خصوصی که رهبر انقلاب نیز در سخنان ابتدای سال جاری داشتند، از دیگر مولفه هایی است که دولت باید به آنها توجه کند.
عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رفع موانع تولید مانند موانع پرداخت تسهیلات و غیره باید در دستور کار مسئولان باشد، خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات تولیدکنندگان، گرفتار شدن در پیچ و خم های اداری و بانکی است لذا باید این روند تسهیل شود تا راهبرد اقتصادی سال جاری عملیاتی شود.
انتهای پیام/
ضرورت تدبیر دولت برای کاهش ارزش پول ملی در مقابل ارزهای خارجی/ تولیدکنندگان در پیچ و خم‌های اداری و بانکی گرفتار شده‌اند نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار