مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری خبر داد

افتتاح ایستگاه متروی قونقا تبریز در هفته جاری

1401/12/20 - 17:10 - کد خبر: 88698 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز از افتتاح ایستگاه متروی قونقا تبریز در هفته آینده خبر داد.

به گزارش نصر، یعقوب وحیدکیا، شنبه ۲۰ اسفندماه در جریان بازدید از ایستگاه قونقا  ضمن اشاره به نصب تجهیزات، پله‌برقی‌ها و سیستم‌های روشنایی این ایستگاه، افزود: با وجود پیچیدگی‌های خاص اجرایی و صعوبت کار در ایستگاه قونقا، مجموعه مترو در راستای وعده صادق اتمام این ایستگاه مقارن با اعیاد شعبانیه و عید نوروز، به صورت شبانه‌روزی حتی در روزهای تعطیل نیز عملیات اجرایی را پیش بردند و با بالا بردن سرعت اجرایی در کنار رعایت استانداردهای لازم، این ایستگاه را نیز به اتمام رساندند.
وی افزود: تلاشگران مترو در سال جاری با تعهد کاری و سرعت اجرایی، فصل نوینی در تاریخ حمل‌ونقل ریلی گشودند که اتمام سه ایستگاه لاله، گازران و قونقا، مؤیّد تلاش‌های ارزنده این عزیزان است.
وی ادامه داد: از آنجا که بخش اعظمی از این اقدامات در زیرزمین و پنهان از انظار عمومی است، آنچنان که باید این تلاش‌ها در معرض دید مردم نیست.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز، وحیدکیا گفت: یک محاسبه ساده عملیاتی از فعالیت‌های کارگران مترو، نشان از تعهد و اهتمام ویژه این عزیزان در ۲۵ متر زیر زمین است که بنده به‌عنوان عضو کوچکی از این خانواده، قدردان زحمات مهندسان، تکنسین‌ها، کارگران و تمامی عوامل اجرایی هستم.
انتهای پیام/
افتتاح ایستگاه متروی قونقا تبریز در هفته جاری خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار