معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی؛

جشنواره منطقه ای مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری شمال‌غرب به ایستگاه پایانی رسید

1401/12/17 - 20:18 - کد خبر: 88582 نسخه چاپی

نصر: معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به ششمین جشنواره منطقه ای مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری شمال‌غرب گفت: مراسم اختتامیه و معرفی نفرات برگزیده این جشنواره روز دوشنبه ٢٢ اسفند ماه برگزار می شود.

به گزارش نصر، حسن گلی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: فراخوان این جشنواره که اوایل آذرماه رونمایی شده بود با استقبال گسترده اصحاب رسانه استان‌های شمال‌غرب مواجه و علی‌رغم محدودیتی که در تعداد آثار ارسالی توسط یک نفر  لحاظ شده بود، ٨٩۴ اثر  به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
وی افزود: این آثار توسط داوران برجسته ملی در تهران مورد داوری قرار گرفت و نفرات برتر در قالب های مختلف فراخوان در مراسم اختتامیه جشنواره که روز دوشنبه ٢٢ اسفند از ساعت ١۵ تا ١٨ با حضور مقامات استانی، و میهمانانی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استان‌های شمال‌غرب در تالار پتروشیمی تبریز برگزار می شود، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
رئیس شورای برگزاری جشنواره، در پایان از همه اصحاب رسانه آذربایجان شرقی، مسئولین و اعضای تشکل های رسانه‌ای و همه افرادی که آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده بودند، برای حضور در مراسم اختتامیه  جشنواره دعوت بعمل آورد.
ششمین جشنواره منطقه ای مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری شمال‌غرب کشور بعد از حدود دو دهه با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی توسط خانه مطبوعات این استان و با مشارکت تشکل های رسانه ای برگزار شده است.
انتهای پیام/
جشنواره منطقه ای مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری شمال‌غرب به ایستگاه پایانی رسید نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار