مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی؛

پروازهای فرودگاه ارومیه با وجود بارش برف برقرار است

1398/09/17 - 11:03 - کد خبر: 8852 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی گفت: پروازهای فرودگاه ارومیه با وجود بارش برف و باران و هوای مه‌آلود طبق برنامه در حال انجام است.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، محمدعلی نائل قراملکی امروز در گفت و گو با خبرنگار افزود: پروازهای شرکت هواپیمایی آتا و ایران‌ایر از مبدا تهران صبح امروز در فرودگاه ارومیه به زمین نشست و پروازهای شرکت هواپیمایی آتا، ایران‌ایر و آسمان از فرودگاه ارومیه به سمت تهران نیز طبق برنامه انجام شد.

وی اظهار داشت: ۶ پرواز ورودی به فرودگاه ارومیه و پنج پرواز خروجی از فرودگاه ارومیه در برنامه امروز یکشنبه وجود دارد که طبق برنامه انجام می‌شود.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی گفت: مسافران برای اطمینان بیشتر می‌توانند قبل از مراجعه به فرودگاه با اطلاعات پرواز  به شماره ۱۹۹ یا تلفن مستقیم ۳۲۷۷۷۷۶۶ -۰۴۴ تماس بگیرند و از وضعیت پروازهای این فرودگاه مطلع شوند.

آذربایجان‌غربی سه فرودگاه در شهرهای ارومیه، خوی و ماکو دارد ولی بخش قابل توجهی از پروازهای این استان از طریق فرودگاه ارومیه انجام می‌شود؛ تهران، مشهد و استانبول سه مسیر پروازی پرتردد فرودگاه ارومیه به شمار می‌رود.

روزانه به طور متوسط پنج پرواز و هفته‌ای ۳۹ پرواز، دو پرواز به مقصد مشهد و دو پرواز به مقصد استانبول و ۳۵ پرواز به مقصد تهران توسط شرکت‌های هواپیمایی آتا، ایران ایر، قشم، تابان، آسمان و ساها از فرودگاه ارومیه انجام می‌شود.

انتهای پیام/

پروازهای فرودگاه ارومیه با وجود بارش برف برقرار است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار