مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز:

۳۲ کیلومتر فیبر نوری در تبریز اجرا شد

1401/12/13 - 14:17 - کد خبر: 88295 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز گفت: در سال جاری پروژه فیبر نوری از میدان راه‌آهن تا میدان بسیج این شهر به طول ۳۲ کیلومتر اجرا شده است.

به گزارش نصر، محمدرضا کاظمی روز شنبه در جلسه شورای اسلامی این شهر با بیان اینکه اجرای پروژه فیبر نوری تبریز جزو درآمدهای پایدار برای شهر و شهرداری است، افزود: در سال آینده نیز ۲۵۰ کیلومتر از پروژه فیبر نوری تبریز اجرا می شود.
وی با اشاره به اهمیت اجرای این پروژه در این کلانشهر، اظهار کرد: مالکیت این کانال ارتباطی با شهرداری بوده و اجرای مشارکتی آن منجر به صرفه جویی ۱۴ میلیارد تومانی برای مجموعه شده است.
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز همچنین با بیان اینکه بودجه سال جاری این سازمان ۱.۲ برابر تحقق یافته است، گفت: بودجه امسال این سازمان ۲۰ میلیارد تومان بود که هفت میلیارد تومان در بخش عمرانی و ۱۳ میلیارد تومان هم برای هزینه های جاری صرف شده است.
کاظمی، پیش بینی بودجه سال آینده این سازمان را ۶۶ میلیارد تومان اعلام کرد و ادامه داد: راه‌اندازی و نگهداشت سامانه‌های مختلف اتوماسیون اداری و هوشمندسازی ارائه خدمات در حوزه های آسفالت، مدیریت پسماند شهری و سایر بخش ها جزو برنامه‌های این سازمان در سال آینده است.
وی یادآور شد: تا پایان سال جاری از اپیلیکشین تبریزآپ رونمایی می‌شود تا خدمات الکترونیک خرید بلیط اتوبوس و قطارشهری، پرداخت عوارض، خدمات آرامستان و سایر خدمات شهردای از این طریق انجام شود.
 انتهای پیام/
۳۲ کیلومتر فیبر نوری در تبریز اجرا شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار