رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای خبر داد؛

تخفیفات ۱۲ تا ۳۰ درصدی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای/ عرضه شیرینی و شکلات شب عید

1401/11/25 - 16:49 - کد خبر: 87284 نسخه چاپی

نصر: رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای با اعلام اینکه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای سراسر کشور، ۳۴ قلم کالای اساسی با تخفیفات ویژه به فروش می‌رسد، گفت: با اعمال این تخفیفات، قیمت کالاهای مذکور برای مصرف‌کننده این کالاها کاهش می‌یابد.

به گزارش نصر، منصور عالی‌پور با تأکید بر اینکه فروش فوق‌العاده از دهه مبارک فجر آغاز شده و تا عید سعید فطر ادامه می‌یابد، افزود: این طرح برای تقویت توان خرید و بهبود سبد معیشت هموطنان برنامه‌ریزی شده و اعضای اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای با هماهنگی تأمین‌کنندگان کالاهای اساسی، تخفیفات ۱۲ تا ۳۰ درصدی انواع کالاهای تنظیم بازار را برای عرضه و فروش در طرح از فجر تا فطر تدارک دیده‌اند.
وی با اشاره به اینکه هدف از فروش کالاها با تخفیفات ویژه، تلاش در جهت ایجاد فضایی آرام و بدون دغدغه برای تأمین مایحتاج اساسی در آستانه سال نو و ماه مبارک رمضان است، اظهار کرد: در طرح ویژه فروش از فجر تا فطر، ۳۴ نوع کالا از جمله انواع برنج خارجی، مرغ گرم و منجمد و گوشت منجمد تنظیم بازار با تخفیفات ویژه و به صورت فروش فوق‌العاده عرضه می‌شود.
بنابر اعلام شرکت بازرگانی دولتی، رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای در پایان با اعلام اینکه، اعضای اتحادیه در گروه پوشاک، کیف، کفش، شیرینی و شکلات برای شب عید نیز تدارک خوبی دیده‌اند تا در کنار محصولات غذایی و دیگر ملزومات مورد نیاز هموطنان، این محصولات نیز با ارائه تخفیفات ویژه در دسترس عموم قرار گیرد، خاطرنشان کرد: بازرسی و کنترل بازار برای نظارت بهتر و بیشتر بر کیفیت و قیمت کالاهای عرضه شده در فروشگاه‌های زنجیره‌ای در ایام پایانی سال تشدید می‌شود.
گفتنی است، فروشگاه‌های زنجیره‌ای با 9 هزارو 500 واحد فروشگاهی در سراسر کشور، کالاهای اساسی و سایر ملزومات مردم را عرضه و توزیع می‌کنند.
انتهای پیام/
تخفیفات ۱۲ تا ۳۰ درصدی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای/ عرضه شیرینی و شکلات شب عید خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار