خبر/

پیام قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی از حضور وحدت‌آفرین مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن

1401/11/22 - 18:42 - کد خبر: 87060 نسخه چاپی

نصر: نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیام مشترکی از حضور وحدت‌آفرین مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند.

به گزارش نصر، متن پیام حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم و عابدین خرّم به این شرح است: امروز در طلیعه چهل و پنجمین سال انقلاب اسلامی ایران، صدای گام‌های استوار ملتی طنین‌انداز شد که در تمامی مقاطع تاریخی با اراده سترگ، عزم راسخ و قلب‌های مملو از شور و ایمان، پای عهد خود با خدای متعال ایستاده‌اند.
حضور گسترده و شورآفرین مردم مومن، متدین و ولایتمدار آذربایجان شرقی همگام با ملت بزرگ ایران در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، پاسخی انقلابی، قاطع و دندان‌شکن به همه توطئه‌های اقتصادی و فرهنگی استکبار بود که به خیال باطل خود می‌خواستند مردم و جوانان ما را از آینده روشن کشور مایوس و ناامید کنند.
بدون شک این حضور پرشور و درخور تحسین که در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و در پشتیبانی از آرمان‌ها و ارزش‌های الهی انقلاب اسلامی و میراث ماندگار امام و شهدا صورت گرفت، برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات و  حماسه‌آفرینی‌های مردم قهرمان آذربایجان خواهد بود و بار دیگر خواب دشمنان را برای به زانو درآوردن این ملت سرافراز آشفته خواهد کرد.
اینجانبان به شکرانه این نعمت بزرگ و در برابر عظمت و عزت ملت بزرگ ایران و مردم غیور آذربایجان، سر تعظیم فرود می‌آوریم و با تمام وجود پروردگار متعال را سپاس می‌گوییم و از شما مردم غیرتمند و همیشه در صحنه استان که چنین صحنه‌های زیبا و باشکوهی از وحدت و انسجام ملی را آفریدید، کمال تشکر و قدردانی را داریم.
درود خدا بر روح بلند معمار و بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و روان پاک شهیدان و شما مردم مؤمن و انقلابی که امروز حماسه‌ای دیگر خلق کردید و جهانیان را مبهوت شکوه اقتدار و عظمت خود کردید.
انتهای پیام/
پیام قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی از حضور وحدت‌آفرین مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار