معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی؛

شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن کمر دشمن را می شکند

1401/11/21 - 23:39 - کد خبر: 87034 نسخه چاپی

نصر: معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی ضمن دعوت مردم به حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: این حضور کمر دشمن را می شکند. 

به گزارش نصر، تراب محمدی جمعه شب در گفت و گو با خبرنگاران افزود: مشارکت گسترده اقشار مختلف مردم در راهپیمایی فردا همه معادلات استکبار جهانی درباره کشور عزیزمان را بر هم می زند. 
وی اضافه کرد:  مردم همیشه در صحنه آذربایجان شرقی فردا با حضور پرشور خود در یوم الله ۲۲ بهمن بار دیگر به جهانیان نشان خواهد داد که ذره ای از آرمان های نظام و شهدا و عهد و پیمان شان با رهبر معظم انقلاب کوتاه نمی آیند. 
وی با اشاره به شکست شرم آور توطیه های دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی در ۴۴ سال گذشته ادامه داد: بدون شک راهپیمایی فردا صفحه دیگری بر کتاب زرین افتخارات ایران اسلامی در مسیر مقابله با استکبار جهانی خواهد افزود. 
محمدی گفت: مردم مومن و انقلاب استان مان فردا با مشت های گره کرده، جواب دندان شکنی به آمریکای جهانخوار و ایادیش خواهند داد و ثابت خواهند کرد که هیچ قدرتی توان مقابله در برابر باورهای انقلابی و اسلامی آنان را ندارد. 
وی راهپیمایی ۲۲ بهمن را بستر تجلی اتحاد و انسجام ملی خواند و افزود: شرکت در این رویداد انقلابی و‌ ملی بار دیگر خواب دشمنان این مرز و بوم را آشفته خواهد کرد. 
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، راهپیمایی ۲۲ بهمن را رویدادی ملی با بازتاب جهانی خواند و اضافه کرد: شرکت گسترده و باشکوه در این راهپیمایی نه تنها نظام و ملت را در مقابل توطیه های دشمنان بیمه می کند، بلکه مایه امیدواری ملت های مسلمان منطقه و‌ محور مقاومت است. 
وی ابراز امیدواری کرد که مردم آذربایجان شرقی بر محور اتحاد در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال حضور شکوه آفرینی داشته باشند و بار دیگر نام این خطه را بر بالای دفتر قطور انقلاب اسلامی حک‌ کنند.
انتهای پیام/
شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن کمر دشمن را می شکند نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار