فرمانده سپاه عاشورا:

بصیرت و دشمن شناسی مردم تمامی نقشه‌های دشمن را بهم ریخت

1401/11/09 - 11:32 - کد خبر: 86317 نسخه چاپی

نصر: فرمانده سپاه عاشورا، با بیان اینکه بصیرت و دشمن شناسی مردم غیور ایران تمامی نقشه‌ها و محاسبات دشمن را بهم ریخت رمز ماندگار انقلاب اسلامی را در حضور مردم در صحنه دانست و گفت: رمز حضور مردم در صحنه، رضایتمندی از عملکرد مسئولان است، بنابراین باید در کنار یکدیگر با هدف حل مشکلات مردم و ایجاد امید در جامعه تلاش کنیم.

به گزارش نصر، سردار اصغر عباسقلی زاده، یکشنبه نهم بهمن ماه،  در دیدار مدیران سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی با تبریک ماه رجب، به اقدامات جهادگران و سنگرسازان بی سنگر در دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: در دوران دفاع مقدس، جبهه‌ای نبود که جهادگران جهادسازندگی در آن حضور فعال نداشته باشند و شاهد رشادت‌ها، ایثارگری‌ها و فداکاری های آنان نباشیم.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جهاد سازندگی، گفت: این شهدای والامقام مظلومانه و بدون سنگر در راه خدمت به مردم و کشور در مناطق عملیاتی به شهادت رسیدند.
فرمانده سپاه عاشورا حضور مردم در صحنه و ایثارگری همه اقشار جامعه را دلیل ناکامی توطئه‌های دشمنان انقلاب عنوان کرد و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد اغتشاشات اخیر کشور، گفت: دشمن در برنامه ریزی خود، دشمن شناسی، بصیرت مردم و عشق به اهل بیت (ع) و ولایت را محاسبه نکرده بودند و همین باعث شکست آنها شد.
وی افزود: سپاه همیشه در کنار مردم است و به خدمت به مردم افتخار می کند.
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی نیز در این دیدار گفت: جامعه بین المللی و پارلمان اروپا باید بداند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تنها نیست و هر اقدامی علیه این نهاد انقلابی با پاسخ قاطع همه مردم ایران مواجه خواهد شد.
اکبر فتحی با تبریک فرا رسیدن دهه فجر و قدردانی از تلاش های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راه حفاظت و حراست از انقلاب، گفت: سپاه پاسداران در راه انجام وظیفه با خداوند معامله کرده است و بی نیاز از قدردانی ماست اما ما قدردانی از خدمات این نهاد انقلابی را وظیفه خود می دانیم.
وی با محکومیت اقدام نابخردانه پارلمان اروپا در برابر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بیان کرد: ما به عنوان بسیجیان و جهادکشاورزی که یک نهاد انقلابی است، این اقدام اروپا را محکوم می کنیم و در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که برای مردم ایران، عزیزتر از جان است، هستیم.
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی با اشاره به همکاری این سازمان با بسیج سازندگی، گفت: این همکاری برای استفاده از ظرفیت های بسیج سازندگی در خصوص توسعه کالبدی روستاهاست.
فتحی «من هم یک سپاهی هستم» را شعار همه جهادگران و مردم ایران دانست و افزود: پس از اقدام پارلمان اروپا، شعار من هم یک سپاهی هستم، زینت دهنده همه مکاتبات سازمان جهادکشاورزی اذربایجان شرقی است، چرا که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همیشه در راه حفاظت، صیانت و پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی جان بر کف، اقدام کرده است و به همین دلیل ما به عنوان یک شهروند و یک نهاد انقلابی بر خود وظیفه دانستیم تا از جانفشانی های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قدردانی کنیم.
وی افزود: همه دنیا باید بدانند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تنها نیست و اگر بخواهند اقدامی بر علیه این نهاد انقلابی انجام دهند، با پاسخ کوبنده همه مردم ایران روبرو خواهند شد.
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی با اشاره به تلاش همکاران سازمان جهاد کشاورزی استان و ادارات تابعه و از خودگذشتگی های کشاورزان، بهره برداران، روستاییان و عشایر در تامین امنیت غذایی، گفت: در زمینه تامین امنیت غذایی از رهنمودها و کمک های مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استفاده کرده ایم و این رویه را پس از این نیز ادامه خواهیم داد.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی نیز در این دیدار، گفت: بعد از انقلاب امام راحل، معمار کبیر انقلاب با بصیرت خود دو کار بزرگ در این مملکت انجام داد، یکی تشکیل نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود و دیگری تشکیل نهاد مقدس جهاد سازندگی. اولین و اصلی ترین هدف شکل‌گیری این دو نهاد محرومیت زدایی از خرابی هایی بود که از دوران شاهنشاهی در کشور ما باقی مانده بود.
حجت الاسلام والمسلمین مجید نجفی با بیان اینکه وظیفه اصلی و ذاتی سپاه و جهادسازندگی دفاع از تمامیت ارضی کشور برای ساخت ایران قوی بود اظهار کرد: سپاه مقدس پاسداران تاکنون بر این شعار پایبند مانده است و با تمام توان این مسیر را ادامه داده است.
وی به بیانات امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: امام می فرمود «اگر دشمن از کار شما عصبانی و ناراحت بود؛ کارتان صحیح است» و یکی از دلایلی که دشمن این همه هجمه می آورد، این است که سپاه مسیر را درست می رود.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی به نقش این نهاد مقدس در خنثی سازی نقشه های دشمنان در طرح خاورمیانه جدید با ایجاد محور مقاومت و همچنین ایجاد روحیه  استکبار ستیزی در کشورهای اسلامی و دفاع از تمامیت ارضی مملکت و....اشاره کرده و گفت: سپاه همیشه پشتیبان مردم بوده و مردم همیشه خود را سپاهی و پاسدار می دانند و لذا حرکتهای شوم و پلید دشمنان  در مورد  این نهاد مقدس و پر  افتخار راه بجایی نخواهد برد.
نجفی افزود: در اغتشاشات اخیر نیز دشمن می خواست از لحاظ تجزیه به مملکت ما ضربه بزند ولی با عنایت خداوند، نقش بی بدیل سپاه و بصیرت مردم تمام این پروژه ها نقش بر آب شد و نشان دادیم که با این پروژه ها کشور ما از پا در نمی آید.
انتهای پیام/
بصیرت و دشمن شناسی مردم تمامی نقشه‌های دشمن را بهم ریخت خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار