متفکر آزاد؛

تعرض به سفارت جمهوری آذربایجان، خللی در روابط دیرینه دو کشور وارد نخواهد کرد

1401/11/08 - 10:50 - کد خبر: 86231 نسخه چاپی

نصر: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با تأکید مجدد بر این نکته که حادثه رخ داده را به شدت محکوم می‌کنیم، گفت: اطمینان داریم عقلانیت حاکم بر فضای حکمرانی دو کشور اجازه وارد شدن خدشه به روابط دو جانبه را نخواهد داد و امیدواریم با اعلام نتایج دقیق بررسی‌ها علت اصلی این اقدام را مشخص سازد.

به گزارش نصر، روح الله متفکرآزاد در گفت‌وگویی ضمن اشاره به حمله به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران اظهار داشت: این حادثه ناگوار را به شدت محکوم و از اتفاق رخ داده اظهار تأسف می‌کنیم.
وی تاکید کرد: از دستگاه‌های مربوطه انتظار داریم این موضوع را به دقت و تا حصول نتیجه دقیق و زوایای مختلف آن را پیگیری و بررسی کنند.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با اشاره به روابط عمیق بین دو کشور افزود: روابط دو کشور همسایه ایران و آذربایجان بسیار مهم و ارزشمند و حفظ این روابط برای ما بسیار حائز اهمیت است.
متفکرآزاد،  اشتراکات دینی، فرهنگی و تاریخی دو ملت را یادآور شد و خاطرنشان کرد: روابط جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان طی سال‌ها حُسن همجواری، عمیق‌تر از آن است که چنین اتفاقاتی موجب فاصله‌گیری آنها از یکدیگر شود.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با تأکید مجدد بر این نکته که حادثه رخ داده را به شدت محکوم می کنیم، گفت: اطمینان داریم عقلانیت حاکم بر فضای حکمرانی دو کشور اجازه وارد شدن خدشه به روابط دو جانبه را نخواهد داد و امیدواریم با اعلام نتایج دقیق بررسی‌ها علت اصلی این اقدام را مشخص سازد.
پایان پیام/
تعرض به سفارت جمهوری آذربایجان، خللی در روابط دیرینه دو کشور وارد نخواهد کرد خبرگزاری فارس

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار