معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

افتتاح خط‌ آهن بستان‌آباد- تبریز تا پایان سال جاری

1401/11/05 - 15:58 - کد خبر: 86094 نسخه چاپی

نصر: معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای کشور، بر رفع نواقص خط آهن بستان‌آباد- تبریز، تا پایان سال جاری تاکید کرد و گفت: این پروژه دومین پروژه از 5 پروژه مهم ریلی کشور است که امسال افتتاح می‌شود و تا پایان سال آینده نیز 3 پروژه دیگر به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش نصر، خیرالله خادمی، چهارشنبه پنجم بهمن ماه، در بازدید از ایستگاه راه‌آهن خاوران و بخشی از خط ریلی بستان‌آباد- تبریز، که به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، افزود: خط‌آهن بستان‌آباد- تبریز به طول 44 کیلومتر در دو سال گذشته پیشرفت خوبی داشته و در حال حاضر با 95 درصد پیشرفت فیزیکی، در مراحل آخر خود قرار دارد.
وی با بیان اینکه عملیات عمرانی ایستگاه خاوران و ریل‌گذاری مسیر به اتمام رسیده، افزود: برخی کارهای تکمیلی مانده است که با اجرای آنها تا پایان سال تلاش می‌کنیم این پروژه را به بهره‌برداری برسانیم.
خادمی گفت: از مردم عزیز آذربایجان شرقی و تبریز به خاطر تاخیر در اجرای پروژه که به خاطر مشکلات منابع مالی اتفاق افتاد، عذرخواهی می‌کنیم و امیدواریم با افتتاح این مسیر، بتوانند با سرعت و سهولت بیشتری مسیر تبریز تا تهران را طی کنند.
انتهای پیام/
افتتاح خط‌ آهن بستان‌آباد- تبریز تا پایان سال جاری خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار