خبر/

سه بوکسور آذربایجان شرقی به دور دوم اردوی انتخابی تیم ملی راه یافتند

1401/10/25 - 12:51 - کد خبر: 85387 نسخه چاپی

نصر: سه بوکسور آذربایجان شرقی با کسب جواز حضور در دور دوم اردوی انتخابی تیم ملی از سوی کادر فنی به این مرحله از اردو دعوت شدند.

به گزارش نصر، بر اساس لیست اعلامی کادر فنی، مهدی پرویزی از آذربایجان شرقی با شرکت در مسابقات انتخابی و امین مجنونی و مهران دشتی از این استان با ارایه مدرک پزشکی به دور دوم مسابقات انتخابی دعوت شدند.
سید آرشام حسینی، مهدی خسروی، پوریا عبدالمالکی، بهنام ابراهیمی، سجاد عبادی‌پور، علی حبیبی‌نژاد، مهدی سرباز، یاسر اکبری سلطانی، سیدحسین میراحمدی، سید ناصر مظلومی، مهدی نوروزی و سید امیر حسینی دیکر ورزشکارانی هستند که با شرکت در مسابقات انتخابی به این دور راه یافتند و سید شاهین موسوی و طوفان شریفی به عنوان مدال آوران ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ و دانیال شه‌بخش به عنوان مدال آور در رقابت‌های جهانی، به طور مستقیم به دور دوم انتخابی‌ها دعوت شده‌اند.

مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ آذربایجان شرقی در تبریز برگزار می شود
مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ استان گروه گراپلینگ در بخش آقایان روزهای پنجشنبه و جمعه ۶ و ۷ بهمن ماه ۱۴۰۱ به میزبانی شهرستان تبریز برگزار می شود.
این مسابقات در رده های سنی جوانان ( ۱۵، ۱۶ و ۱۷ سال) و در اوزان ۴۵-، ۵۰-، ۵۵-، ۶۰-، ۶۵-، ۷۰-، ۷۵-، ۸۰-، ۸۵- و ۸۵+ و در رده سنی بزرگسالان (۱۸ تا ۳۵ سال) در اوزان ۵۵-، ۶۰-، ۶۵-، ۷۰-، ۷۵-، ۸۰-، ۸۵-، ۹۰-، ۹۵- و ۹۵+ برگزار می شود.
انتهای پیام/
سه بوکسور آذربایجان شرقی به دور دوم اردوی انتخابی تیم ملی راه یافتند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار