خبر/

ادغام سازمان نقشه ‎برداری شمال‌غرب با مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی

1398/09/13 - 13:12 - کد خبر: 8531 نسخه چاپی

نصر:اولین نشست ریاست سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی با مدیر و کارشناسان نقشه و اطلاعات مکانی سازمان پس از ادغام نقشه‎برداری شمال‌غرب با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان صبح امروز برگزار شد.

به گزارش نصر به نقل از فارس، داوود بهبودی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، پیش از ظهر امروز در نشست با مدیر و کارشناسان نقشه و اطلاعات مکانی سازمان پس از ادغام نقشه†برداری شمال‌غرب اظهار کرد: دوره جدیدی از تلاش‌ها و فعالیت†ها آغاز شده و امیدواریم این ادغام مایه خیر و برکت در امور و ارتقاء اثربخشی فعالیت‌ها باشد.

وی افزود: قبلا ارتباطات اداری و محتوایی بین دو سازمان وجود داشته و همکاری†هایی صورت می†گرفت که از این به بعد گسترده†تر خواهد شد.

بهبودی تصریح کرد: این ادغام مثل هر تغییر و تحول اجتماعی ملاحظات و کش و قوس†هایی خواهد داشت که امیدواریم به راحتی از این دوره عبور کرده و یکپارچگی مورد انتظار سازمان سریع و به سهولت حاصل شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‡‌شرقی ابراز داشت: به مجموعه تلاش†هایی که در گذشته صورت می†گرفت ادامه خواهیم داد؛ البته اولویت اول سازمان به سامان رساندن کارهای نیمه‌تمام است.

بهبودی خاطرنشان ساخت: امید است از توانمندی و ظرفیت†های همکاران نقشه†‌برداری در سایر اجزای سازمان از جمله عملیاتی کردن  SDI و حوزه‌‡های فنی، مهندسی، عمران و نظارت نیز استفاده شود و مجموعه توان سازمان مدیریت و برنامه‌‡ریزی که همکاران نقشه‡‌برداری را هم در بر خواهد گرفت اثربخش†تر و کاراتر از گذشته عمل کنند.

در ابتدای این جلسه مدیر نقشه و اطلاعات مکانی سازمان مدیریت و برنامه‡‌ریزی استان اذعان داشت: در ساختار جدید تلاش می†کنیم در پیشرفت اهداف سازمان و تعالی صنعت تهیه نقشه و اطلاعات مکانی تاثیر بیشتری داشته باشیم.

محمدرضا اکبری توضیح داد: سازمان نقشه‌برداری در سطح کشور متولی هدایت و راهبری تهیه، تولید و نظارت بر اطلاعات مکانی و نقشه است و به تبع آن ادارات کل نقشه†برداری مناطق نیز همین وظایف را در منطقه به عهده داشته‌اند.

وی، نظارت بر تهیه نقشه و اطلاعات مکانی توسط بخش خصوصی، انجام امور مربوط به SDI، GIS، فتوگرامتری و تهیه چارچوب مبنای مختصات در سطح منطقه را از جمله وظایف سازمان نقشه†برداری عنوان کرد.

در این جلسه همکاران نقشه و اطلاعات مکانی سازمان به معرفی خود و بیان نکته†نظرات، دغدغه†ها و مسائل موجود پرداختند.

انتهای پیام/

ادغام سازمان نقشه ‎برداری شمال‌غرب با مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی خبرگزاری فارس

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار