مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خبر داد:

رونمایی از ۲۰ عنوان عروسکی و سرود در آذربایجان‌شرقی

1398/09/13 - 12:07 - کد خبر: 8516 نسخه چاپی

نصر:مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی از برگزاری مهرواره‌های استانی و رونمایی از ۲۰ عنوان نمایش عروسکی و سرود تولید شده در مراکز کانون پرورش فکری استان خبر داد.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، علی بینش روز چهارشنبه در گفت و گویی اعلام کرد: در حال حاضر تولید ۱۰ عنوان نمایش عروسکی و ۱۰ عنوان سرود در موضوعات و مضامین مختلف در تعدادی از مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آخرین مراحل تولید خود را طی می کند.

وی با بیان اینکه  این آثار در اوایل دی ماه سال جاری همزمان با برگزاری مهرواره های استانی رونمائی می شود، اظهار کرد: مهرواره استانی سرود پنج دی ماه و مهرواره استانی نمایش عروسکی ۱۲ دی ماه در تبریز برگزار می شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری آذربایجان شرقی، مشارکت کودکان و نوجونان در فعالیت های فرهنگی هنری تقویت فرهنگ کارگروهی، آموزش غیرمستقیم مفاهیم تربیتی و ایجاد فضای با نشاط و جذاب برای کودکان و نوجوانان را از مهم ترین اهداف تولید این آثار و برگزاری مهرواره های استانی عنوان کرد.

بینش افزود: با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده این آثار از بهمن ماه سال جاری و در ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به روی صحنه می‌روند.

انتهای پیام/

رونمایی از ۲۰ عنوان عروسکی و سرود در آذربایجان‌شرقی خبرگزاری ایرنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار