خبر/

برخورد شهاب‌ سنگ به تخت‌ خواب یک زن / در خواب شوکه شد

1401/10/20 - 21:38 - کد خبر: 85098 نسخه چاپی

نصر: زنی در کانادا مدعی شد که حین خواب یک شهاب‌سنگ به تخت‌خوابش برخورد کرده است!

به گزارش نصر، «روث همیلتون»(Ruth Hamilton) به یک وبسایت محلی گفته است که با شنیدن صدایی بلند در پی برخورد شهاب‌سنگ با تخت خواب از خواب پریده است. او همچنین ادعا می‌کند که برخورد آوار به صورتش را حس کرده است.
او با بیان اینکه در زمان رخ دادن این حادثه در خواب به سر می‌برده به وبسایت "Golden Star" گفت: من از جا پریدم و چراغ را روشن کردم. نمی‌دانستم چه اتفاقی رخ داده است.
او سپس به اطراف نگاه کرد و متوجه سنگی کوچک شد که به گفته‌ی خودش متخصصین دانشگاه غربی کانادا، شهاب سنگ بودن آن را تایید کرده‌اند.
خانم همیلتون می‌گوید که حفره‌ای در سقف خانه‌اش به وجود آمده است و او با مرکز فوریت‌ها نیز تماس گرفته است تا در مورد عملیات تخریب ساختمان در نزدیکی خانه خود سوال کند.
شهاب‌ سنگ‌ها قطعات کوچکی هستند که از شهاب‌ سنگ‌های بزرگ‌تر جدا شده و وارد جو می‌شوند. به گفته‌ی انجمن سلطنتی نجوم کانادا، این اجرام آسمانی می‌توانند بیش از ۴.۵ میلیون سال عمر داشته باشند.
او می‌گوید: ما همچنین با پروژه "Canyon" تماس گرفتیم و از آن‌ها درباره این موضوع پرسیدیم. آن‌ها گفتند که تخریبی انجام نداده‌اند، اما شاهد نوری در آسمان بوده‌اند که به صدایی بلند ختم شده است.


شهاب‌سنگشهاب‌سنگ‌ها به طور معمول با ورود به جو زمین به دلیل داشتن گاز فشرده یا اصطکاک، نور ایجاد می‌کنند.
خانم همیلتون امیدوار است بتواند از بیمه خسارت دریافت کند. او در ادامه به ارزشمند بودن زندگی که ممکن است هر لحظه از بین برود اشاره کرد.
انتهای پیام/
برخورد شهاب‌ سنگ به تخت‌ خواب یک زن / در خواب شوکه شد پایگاه خبری و اطلاع رسانی رکنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار