فرمانداربناب:

دولت در کنترل کرونا عملکرد موفقی داشت

1401/10/20 - 15:39 - کد خبر: 85067 نسخه چاپی

نصر: فرماندار شهرستان بناب گفت: دولت در کنترل بیماری کرونا عملکرد بسیار موفقی داشت و در صورت سهل انگاری مجدداً امکان شیوع و گسترش کرونا در کشور وجود دارد.

به گزلرش نصر، رضا لعلی در جلسه کارگروه مقابله با بیماری کرونا شهرستان با اشاره به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی به منظور جلوگیری از شیوع موج هشتم بیماری کرونا، اظهار کرد: آمارها نشان می‌دهد که بیماری کرونا در حال گسترش بوده و لازم است تا در رعایت پروتکل‌های بهداشتی خصوصاً در اماکن عمومی، مدارس و دانشگاه‌ها جدیت بیشتری به خرج داده شود.
به گزارش ایسنا، وی گفت: افرادی که به کرونا مبتلا شده و یا مشکوک به کرونا هستند از حضور در محیط‌های عمومی اجتناب کنند و کارکنان دستگاه‌های دولتی و ادارات هم با اخذ گواهی‌های پزشکی در طول دروه بیماری در منزل استراحت کنند.
وی به تلاش‌های جهادی کادر درمان در زمان شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و افزود: کادر درمان علی رغم آنکه سلامتی خودشان در خطر بود به منظور حفظ سلامتی و جان مردم و امنیت جامعه در سنگر مبارزه با بیماری کرونا به همراه سایر اقشار از جمله بسیجیان عزیز ایستادند و مبارزه کردند.
لعلی گفت: با تدابیری که از زمان روی کار آمدن دولت سیزدهم در تولید و خرید واکسن کرونا انجام گرفت بیماری کرونا در کوتاه ترین زمان ممکن کنترل شد اما باید توجه داشت همچنان این بیماری از بین نرفته و در صورت سهل انگاری مجددا امکان شیوع و گسترش آن وجود دارد.
انتهای پیام/
دولت در کنترل کرونا عملکرد موفقی داشت خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار