سازمان هواشناسی اعلام کرد؛

تداوم بارش‌های شدید در برخی استان‌ها تا روز چهارشنبه

1401/10/19 - 18:15 - کد خبر: 85003 نسخه چاپی

نصر: سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی، اعلام کرد: بارش برف شدید در استان‌های سردسیر، بارش باران شدید و رگبار و رعدوبرق در استان‌های جنوبی تا روز چهارشنبه تداوم دارد.

به گزارش نصر، طی امروز و فردا (روزهای دوشنبه و سه‌شنبه) سامانه بارشی در کشور فعال است و در مناطق سردسیر موجب بارش برف، کولاک و رخداد مه خواهد شد.
بر این اساس، از صبح امروز در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، زنجان، قزوین، مرکزی، همدان، لرستان، ایلام، اصفهان، فارس، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و غرب یزد بارش برف‌وباران گزارش شده است.
بارش‌ها فردا (سه‌شنبه) در اردبیل، گیلان، مازندران، لرستان، جنوب همدان، مرکزی، قم، اصفهان، خوزستان، فارس، کرمان، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان و هرمزگان تداوم دارد.
روز چهارشنبه در شمال اردبیل، یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، اصفهان، تهران، البرز، گیلان و شمال فارس نیز بارش‌ها پیش بینی شده است.
سازمان هواشناسی پرهیز از سفرهای غیرضروری، به‌همراه‌داشتن تجهیزات زمستانی و سوخت کافی در هنگام مسافرت با خودرو توصیه کرده است.
انتهای پیام/
تداوم بارش‌های شدید در برخی استان‌ها تا روز چهارشنبه خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار