فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی؛

۳۰ هکتار از تصرفات غیرقانونی در اسپیران تبریز رفع تصرف شد

1401/10/17 - 12:45 - کد خبر: 84822 نسخه چاپی

نصر: فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی گفت: در راستای حفاظت و صیانت از عرصه‌های منابع طبیعی و جلوگیری از تضییع حقوق عامه و ممانعت از دست‌اندازی زمین خواران به اراضی ملی،۳۰ هکتار از تصرفات غیرقانونی در منطقه پلاک سفیدان عتیق ( داش اسپیران ) تبریز رفع تصرف شد.

به گزارش نصر، سرهنگ سیاوش علی‌فام روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این اراضی ملی به صورت غیرقانونی تصرف شده بود و برابر دستور دادستانی تبریز و دستور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در جهت اجرای حکم تخریب، این اراضی ملی به مدیریت منابع طبیعی استان بازگشت.
وی خاطرنشان کرد: این اراضی ملی توسط کلاهبرداران به افراد حقوقی فروخته شده بود که با دستور مقام قضایی عملیات رفع تصرف با قاطعیت اجرا شد.
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه در حفاظت از منابع طبیعی و اراضی ملی استان با هیچ فرد و گروهی کمترین مماشاتی نخواهیم داشت، گفت: با خرید و فروش اراضی ملی و منابع طبیعی برابر قانون برخورد می‌شود.
علی فام از افراد حقیقی و حقوقی خواست در موارد مشکوک در جهت پیشگیری از کلاهبرداری و پیش از انجام معامله به حد کافی دقت کرده و موضوع را از ادارات منابع طبیعی در شهرستان‌های مختلف استان استعلام کنند، چرا که با متخلفان برابر قانون و بدون مماشات برخورد خواهد شد.
منطقه اسپیران در ۳۵ کیلومتری شمال تبریز واقع است.
انتهای پیام/
۳۰ هکتار از تصرفات غیرقانونی در اسپیران تبریز رفع تصرف شد نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار