معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار تبریز خبر داد:

جمع‌آوری ۱۱۴ دستگاه وانت‌بار میوه‌فروش در سطح تبریز

1401/10/03 - 13:52 - کد خبر: 83996 نسخه چاپی

نصر: معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار تبریز از جمع‌آوری ۱۱۴ دستگاه وانت‌بار میوه‌فروش در سطح مناطق دهگانه شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش نصر، جواد صدیقی در گفتگویی اظهار کرد: از ابتدای آذر سال جاری طرح ساماندهی وانت‌بارهای میوه‌فروش شهرداری تبریز در سطح مناطق دهگانه آغاز شده است.
وی افزود: در طرح ساماندهی وانت‌بارهای میوه‌فروش، قبل از جمع‌آوری ابلاغیه‌هایی از سوی شهرداری تبریز مبنی بر ثبت‌نام مالکان این خودروها در سطح شهر  نصب شده است که پس از آن نسبت به مکان‌یابی استقرار و فروش میوه اقدام خواهد شد.
صدیقی با اشاره به اهمیت طرح ساماندهی وانت‌بارهای شهری خاطرنشان کرد: با ساماندهی و جمع‌آوری وانت‌بارها شاهد کاهش ترافیک و سدمعبر در مسیرهای اصلی شهر و تسهیل تردد شهروندان خواهیم بود.
در شهر تبریز ۵۰۰ دستگاه وانت‌بار میوه‌فروش فعالیت دارند که ۳۰۰ دستگاه آن در انحصار ۱۸ نفر بوده و به صورت اجاره در اختیار افراد قرار می‌دهند.
طرح ساماندهی وانت‌بارهای میوه‌فروش در سطح شهر تبریز از ابتدای آذر سال جاری با هدف پیشگیری از سد معبر، کاهش ترافیک شهری و  ساماندهی این افراد در مکان‌های ویژه آغاز شده است.
انتهای پیام/
جمع‌آوری ۱۱۴ دستگاه وانت‌بار میوه‌فروش در سطح تبریز نصر

ثبت نظر

نمایش 2 نظر

پاسخ   علی   ماه پیش  

سلام اگر نظرات را منعکس نمی کنید برای چی ثبت نظرات گذاشتین؟

پاسخ   علی   ماه پیش  

سلام ، به امید جمع آوری میوه فروشان اول راسته کوچه که واقعاً آبروی شهر اولین ها با وضعیت اسفناک این میوه فروشان زیر سئواله ، آخه در کجای دنیا در توریستی ترین نقطه شهر که باید مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی باشد، بساط میوه فروشی چه در مغازه ها و چه دستفروشها با شرایط بسیار ناجور و افتضاح دایر است پیشنهاد می کنم مسئولین محترم دست اندرکار نه از کشورهای خارجی بلکه حداقل از شهرهای داخل کشور خودمان الگو بگیرند..
پژوهشیار