بابک محبوب علیلو خبر داد:

کشف ۱۵ هزار فشنگ جنگی و شکاری در آذربایجان شرقی

1401/09/21 - 09:30 - کد خبر: 82964 نسخه چاپی

نصر: دادستان آذربایجان شرقی از کشف ۱۵ هزار عدد فشنگ جنگی و شکاری توسط اداره کل اطلاعات استان خبر داد.

به گزارش نصر، بابک محبوب علیلو یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این محموله فشنگ براساس رصدهای اطلاعاتی صورت گرفته توسط سربازان گمنام امام زمان در اداره کل اطلاعات آذربایجان شرقی در روزهای اخیر، در استان آذربایجان شرقی، کشف و براساس دستور قضایی صادر شده پس از ورود به محل نگهداری توقیف شد.
وی بیان کرد: این محموله و محموله های مشابه از طریق مرزهای غربی کشور وارد استان شده و با هدف توزیع عمقی در استان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
دادستان آذربایجان شرقی هشدارد داد: افرادی که مستقیم یا غیرمستقیم در این زمینه ها فعالیت دارند، دستگاه قضایی استان بدون مماشات و اغماض و با حساسیت، جدیت و قاطعیت، ورود و مطابق با مجازات قانونی پیش بینی شده در قانون تشدید مجازات قاچاق اسلحه و مهمات غیرمجاز با آنان برخورد خواهد کرد.
به گزارش ایرنا، اول مهر ماه امسال نیز با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی مرزبانان هنگ مرزی خداآفرین، اعضای تیم تروریستی شناسایی و دستگیر شدند.
۲ نفر از اعضای این تیم تروریستی که قصد عملیات خرابکارانه در داخل کشور را داشتند، به همراه مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات جنگی در نوار مرزی خداآفرین دستگیر شدند.
انتهای پیام/
کشف ۱۵ هزار فشنگ جنگی و شکاری در آذربایجان شرقی خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار