خبر/

خمز به دنبال اضافه کردن یک دستیار اسپانیایی در تراکتور

1401/09/19 - 15:20 - کد خبر: 82815 نسخه چاپی

نصر: «پاکو خمز»، سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال تراکتور قصد دارد یک دستیار اسپانیایی به کادر فنی این تیم اضافه کند.

به گزارش نصر، خمز که با حضور و ادامه کار محمد نصرتی، مارکو کاسر و دینکا آلن در کادر فنی موافیت کرده در جلسه با مدیران باشگاه خواستار اضافه شدن یک مربی اسپانیایی به‌عنوان دستیار تمرین‌دهنده به‌ جمع کادرفنی شده است.
گفته می شود این درخواست سرمربی جدید با موافقت مدیران باشگاه همراه شده و قرار است این دستیار طی روز های آتی به کادر فنی تراکتور اضافه شود.
باشگاه تراکتور در حال تدارک حضور این مربی در تبریز است و در صورت صدور روادید، این مربی اسپانیایی ظرف روزهای آینده به تبریز سفر خواهد کرد.
به گزارش ایرنا، پس از استعفای قربان بردیف از هدایت تراکتورسازی، مسوولان باشگاه پس از بررسی گزینه‌های مختلف و مذاکرات فشرده، «پاکو خمز» سرمربی ۵۲ ساله اسپانیایی را به عنوان سرمربی تیم فوتبال تراکتور انتخاب کردند.
خمز که سابقه بازی در تیم ملی و باشگاه‌های اسپانیایی همچون رئال وایکانو، رئال مورسیا، دپورتیوو لاکرونیا و رئال زاراگوزا را در کارنامه دارد، فصل ۲۰۰۷-۲۰۰۶ با تیم آلکالا وارد عرصه مربیگری شده و تاکنون هدایت تیم‌هایی نظیر کوردوبا، کارتاخنا، لاس پالماس، رایو وایکانو، گرانادا، کروز آزول و ایبیزا را برعهده داشته است.
خمز که از صبح امروز شنبه کار خود را به طور رسمی در تراکتور آغاز کرد در نخستین اقدام تمرینات تیم را تعطیل کرد و شاگردانش استراحت داد.
تیم فوتبال تراکتور پس از بازگشت از اردوی تراکتور، تمریناتش را زیر نظر مربی بدنساز این تیم آغاز کرد و در ۲ بازی تدارکاتی که در تبریز مقابل تیم های عقاب این شهر و مس سونگون ورزقان انجام داد به ترتیب با نتایج چهار بر صفر و دو بر یک برنده شد.
این تیم که در پایان هفته یازدهم با ۱۵ امتیاز در رده هفتم جای گرفته در هفته دوازدهم که بیست و نهم آذرماه جاری برگزار می شود در تهران به مصاف پیکان خواهد رفت.
انتهای پیام/
خمز به دنبال اضافه کردن یک دستیار اسپانیایی در تراکتور خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار