نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی:

گفت‌وگوی چهره به چهره راهبرد جهاد تبیین است

1401/09/15 - 16:56 - کد خبر: 82454 نسخه چاپی

نصر:  نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی با تاکید بر پاسخگویی به مشکلات و شبهات گفت: گفت‌وگوی چهره به چهره و تقویت حلقه‌های معرفتی راهبرد جهاد تبیین است.

به گزارش نصر، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم، سه شنبه، ۱۵ آذرماه، در دیدار مسئولان کمیته‌های شورای راهبردی زنان و خانواده استان، با تاکید بر اهمیت «جهاد تبیین» گفت: افسران جنگ نرم باید با تولید محتوا در فضای نجازی و بازنشر آن به شبهات و مشکلات پاسخگو باشند.
وی به آشنایی آحاد مردم با جهاد تبیین هم تاکید کرد و گفت: باید بدانیم در جهاد تبیین چه کارهایی برعهده ماست و باید نسبت به ذهن غبارآلود اطرافیانمان بی تفاوت نباشیم.
امام جمعه تبریز در ادامه به راهبردهای جبهه انقلاب در جنگ نرم اشاره کرد و گفت: شناخت ماهیت جنگ نرم، شناخت نقشه‌های دشمن، شناسایی کنشگران اصلی این میدان با اجتناب از افراط و تفریط در اجرای راهبردهای مقابله از وظایف همه ما در جنگ نرم دشمن است.
وی مقابله با رواج فساد، مدگرایی و ترویج مواد مخدر را از کارهای مهمی برشمرد که جبهه انقلاب باید در جنگ نرم نسبت به آنها اهتمام جدی داشته باشد.
در ابتدای این دیدار مسئولان کمیته های حوزه زنان و خانواده استان به بیان نکته نظرات خود پیرامون مسائل روز جامعه پرداختند.
انتهای پیام/
گفت‌وگوی چهره به چهره راهبرد جهاد تبیین است خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار