مدیرعامل شرکت مخابرات ایران؛

تلفن‌های همگانی در سراسر کشور به روز رسانی شدند

1398/09/10 - 15:17 - کد خبر: 8220 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: شرکت مخابرات ایران به منظور دسترسی آسان کاربران تلفن همگانی به کارت‌های قابل شارژ، طرح به روز رسانی تلفن‌های همگانی را به اجرا در آورده و تماس از طریق تلفن‌های همگانی در صورت فعال‌سازی کارت‌های تلفن، به راحتی و با قابلیت شارژ مجدد امکان‌پذیر خواهد بود.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا ، سید مجید صدری با بیان این که تماس از طریق تلفن همگانی فقط در صورت فعال سازی کارت‌های تلفن امکان‌ پذیر است، تصریح کرد: زیرساخت‌های بسیار مناسبی در حوزه تلفن ثابت در سراسر کشور برقرار شده است و در همین راستا از ظرفیت دستگاه‌های هوشمند تلفن همگانی در طرح جدید استفاده و بهینه سازی می‌شود.
 وی افزود: مشتریان برای فعالسازی کارت‌های تلفن قدیمی می‌توانند به مراکز مخابراتی مراجعه کنند و پس از ثبت کارت تلفن به نام مشتری، رمز چهار رقمی به کارت تلفن اختصاص می‌یابد و در صورتی که مشتریان کارت تلفن جدید خریداری کنند آن کارت به نام مشتری ثبت و رمز چهار رقمی به کارت تلفن اختصاص می‌یابد.

مهندس صدری با اشاره به اینکه در کارت تلفن جدید خریداری شده مبلغی به عنوان شارژ اولیه موجود است، بیان کرد: مشتریان می‌توانند برای خرید شارژ به سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس  httℵ://www.tc→.→r و یا مراجعه به مراکز مخابراتی یا از کد دستوری ستاره ۲۰۲۰ مربع استفاده کنند.
او خاطرنشان کرد: مشترکان باید ابتدا کارت تلفن خود را در کارت خوان تلفن همگانی قرار دهند که در این قسمت پیام «در حال ارزیابی اعتبار کارت» مشاهده می‌شود، سپس باید رمز چهار رقمی خود را وارد کنند که بعد از مشاهده پیام «لطفا شماره گیری نمایید»، کارت فعال می‌شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همچنین اضافه کرد: در روش جدید به‌روزرسانی سعی شده است که کاربران تلفن‌های همگانی همچنان از کارت‌های تلفن در اختیار خود، استفاده و بعد از اتمام اعتبار آن بتوانند نسبت به شارژ و استفاده مجدد از آن اقدام کنند.
صدری تصریح کرد: با توجه به قابل شارژ بودن کارت‌های تلفن، از دور انداختن کارت پس از اتمام شارژ مشترکان خودداری شود و در صورتی که مشترک هنگام استفاده از کارت تلفن خود پیام «کارت غیر مجاز می‌باشد» را در دستگاه تلفن همگانی مشاهده کرد، لازم است برای حل مشکل به مراکز مخابراتی مراجعه کند.
سیدمجید صدری در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که بخش عمده‌ای از کارکرد تلفن‌های همگانی مربوط به بخش‌های متراکم و گروه های خاص جمعیتی مانند خوابگاه‌ها، پادگان‌ها و مکان‌های مشابه است، شرکت مخابرات ایران در تلاش است تا با استفاده از تمام امکانات خود، ارتباطات هم‌وطنان را در سراسر کشور به بهترین شکل ممکن و در راستای تحقق شعار ارتباطی فراگیر، به صورت پایدار نگاه دارد.

انتهای پیام/

تلفن‌های همگانی در سراسر کشور به روز رسانی شدند نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار