صعود قایقرانان ایران به فینال A و B روئینگ قهرمانی آسیا

1401/09/10 - 17:12 - کد خبر: 81995 نسخه چاپی

نصر: نمایندگان ایران در دومین روز از مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا به فینال A و B مواد مختلف راه یافتند.

به گزارش نصر، مسابقات رویینگ قهرمانی آسیا با شرکت ۱۶۹ ورزشکار در رده سنی بزرگسالان و ۹۰ ورزشکار در رده سنی جوانان از ۱۸ کشور در پاتایا تایلند برگزار می‌شود. دومین روز مسابقات امروز (پنجشنبه) به پایان رسید و نماینده مردان و زنان ایران به فینال A و B قهرمانی آسیا راه یافتند.‌
نتایج نمایندگان ایران در دومین روز مسابقات به شرح زیر است:

رویینگ دو نفره سبک وزن زنان
کیمیا زارعی و زینب نوروزی با حریفانی از کره، اندونزی، مالزی و ازبکستان رقابت کردند و در پایان با زمان ۸:۰۱.۳۰۵ دقیقه با اختلاف هزارم ثانیه پس از نمایندگان اندونزی و کره در رده سوم ایستادند و به شانس مجدد راه پیدا کردند.
زینب نوروزی و کیمیا زارعی در رقابت شانس مجدد با حریفانی از مالزی، ازبکستان، هنگ‌کنگ، تایلند و فیلیپین رو به رو شدند و در پایان با زمان ۷:۳۵.۴۰۰ دقیقه پس از نمایندگان هنگ‌کنگ و تایلند سوم شدند و به فینال B راه پیدا کردند. رقابت فینال B این ماده فردا برگزار می‌شود.

رویینگ یک نفره مردان (رده جوانان)
ابوالفضل سطوتی با حریفانی از عربستان، قزاقستان، هنگ‌کنگ، هند و ژاپن رو به رو شد و در پایان با زمان ۷:۳۰.۳۴۸ دقیقه در رده دوم گروه اول مقدماتی قرار گرفت و راهی شانس مجدد شد.
ابوالفضل سطوتی در رقابت شانس مجدد با حریفانی از عربستان، سنگاپور، تایلند و قزاقستان رو به رو شد و در پایان با زمان ۷:۵۹.۸۸۵ دقیقه پس از نماینده قزاقستان دوم شد و به فینال A صعود کرد. مسابقه فینال این ماده یکشنبه برگزار خواهد شد.

رویینگ چهارنفره سنگین وزن زنان
تیم ایران با ترکیب شکیبا وقوفی، مریم کرمی، فاطمه مجلل و مریم امیدی‌پارسا در دور تعیین خط با رقبایی از کره، اندونزی، ویتنام و چین رو به رو شدند و در پایان با زمان ۷:۱۵.۳۲۱ دقیقه پس از قایقرانان ویتنام و چین سوم شدند. مسابقه فینال این ماده یکشنبه انجام خواهد شد.
رویینگ یک نفره سبک وزن مردان
امیرحسین محمودپور در رقابت مقدماتی با حریفانی از قزاقستان، چین و ازبکستان رو به رو شد و با زمان ۷:۲۲.۱۱۱ دقیقه پس از نماینده چین دوم و راهی فینال A شد. محمودپور روز یکشنبه در دور فینال رقابت خواهد کرد.
انتهای پیام/
صعود قایقرانان ایران به فینال A و B روئینگ قهرمانی آسیا خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار