فرماندار هشترود ؛

نوسازی ۵۲۹ واحد مسکونی فرسوده در هشترود

1398/09/09 - 13:59 - کد خبر: 8088 نسخه چاپی

نصر: فرماندار هشترود با اشاره به اعطای تسهیلات نوسازی بافت فرسوده در قالب طرح ملی جامع مسکن گفت: تاکنون ۵۲۹ واحد مسکونی با استفاده از این تسهیلات در شهرستان نوسازی شده‌اند.

امین امینیان روز شنبه در نشست با خبر نگاران افزود: شهرستان هشترود در زمینه اجرای طرح های ستاد بازآفرینی بعد از تبریز و بناب در رتبه سوم قرار دارد.

وی همچنین از تشدید برخورد با افزایش کرایه تاکسی های برون شهری از هشترود به مقصد تبریز و مراغه خبرداد و گفت : در این مورد هفت خودروی شخصی مسافربر متخلف به دادستانی معرفی شده اند.

فرماندار هشترود از گازرسانی به ۲۵ روستای این شهرستان نیز خبر داد و گفت: ۲۵ روستای هشترود با مبلغ چهار میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان به پیمان کار داده شده است تا طی یکسال آینده گازرسانی شوند.

وی با بیان اینکه تا سال ۱۴۰۰ تمام شهر هشترود به شبکه فاضلاب شهر وصل خواهد شد، تشریح کرد: در سال جاری ۱۷ کیلومتر شبکه فاضلاب با ۱۰ میلیارد تومان اعتبار در حال اجراست.

امینیان گفت: توسط بنیاد مستضعفان کشور با هزینه ای بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان تاسیسات تصفیه خانه فاضلاب شهری و نیروگاه بادی و خورشیدی در روستای «یلی دره» انجام خواهد شد. 

شهرستان هشترود با ۵۷ هزار جمعیت و حدود ۱۹۶ روستای دارای سکنه در ۱۲۰ کیلومتری تبریز واقع است.

انتهای پیام/

نوسازی ۵۲۹ واحد مسکونی فرسوده در هشترود نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار