فرمانده انتظامی استان ؛

دستگیری 70 نفر از عوامل اغتشاشات اخیر تبریز/ دستگیری 48 نفر از عوامل اصلی و لیدر

1398/09/09 - 12:40 - کد خبر: 8066 نسخه چاپی

نصر: فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی از دستگیری 48 نفراز عوامل اصلی اغتشاشات و 22 نفر از تخریبگران اموال دولتی و اماکن عمومی در تبریز خبر داد.

به گزارش نصر به نقل از فارس، سردار حسین عبدی اظهار داشت: در پی وقوع اعتراضاتی در شهر تبریز مبنی بر افزایش قیمت بنزین و اجرای طرح سهمیه‌بندی سوخت، عده‌ای از مخلان نظم و امنیت عمومی و اغتشاشگران که فرصت را مناسب جولان می‌دیدند، اقداماتی مخربانه مانند تخریب اموال عمومی، آتش‌زدن بانک‌ها و برخی مراکز و غارت اموال آنها انجام دادند.

وی تصریح کرد: متاسفانه در چند منطقه از شهر تبریز تخریب چند بانک، به آتش کشیدن دو جایگاه سوخت،  خسارت به چند فروشگاه خرید که اموال آنها نیز به سرقت رفته بود از اقدامات اغتشاشگران بوده که بررسی موضوع و شناسایی مخربان اموال عمومی و مردم در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: پس از انجام یکسری کارهای پلیسی و تخصصی 48 نفر از عوامل اصلی و لیدرها شناسایی و تعداد 22 نفر از تخریب‌گران اماکن دولتی و عمومی شناسایی و طی چند عملیات جداگانه دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه دیگر ابعاد این پرونده نیز در حال بررسی است و متهمان به مراجع قضائی تحویل می‌شوند اضافه کرد: نیروی انتظامی با هرگونه آشوب و اغتشاش برخورد قاطع و قانونی می‌کند و افرادی که امنیت و احساس آرامش شهروندان را خدشه‌دار و اموال عمومی را تخریب و غارت کنند، تحت تعقیب قضائی و پلیس قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/

دستگیری 70 نفر از عوامل اغتشاشات اخیر تبریز/ دستگیری 48 نفر از عوامل اصلی و لیدر نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار