خبر/

ایران ادعای وال استریت ژورنال درباره تهدید یکی از کشورهای منطقه را رد کرد

1401/08/11 - 20:46 - کد خبر: 79437 نسخه چاپی

نصر: سخنگوی وزارت امور خارجه گزارش منتشر شده در روزنامه وال استریت ژورنال مبنی بر تهدیداتی علیه یکی از کشورهای منطقه و اتهامات بی پایه و اساس به جمهوری اسلامی ایران در این خصوص را رد کرد.

به گزارش نصر، ناصر کنعانی در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد گزارش منتشر شده در روزنامه وال استریت ژورنال مبنی بر تهدیداتی علیه یکی از کشورهای منطقه و اتهامات بی پایه و اساس به جمهوری اسلامی ایران در این خصوص اظهار داشت: اینگونه خبرسازی های مغرضانه از سوی برخی محافل غربی و صهیونیستی با هدف ایجاد فضای منفی علیه جمهوری اسلامی ایران و تخریب روندهای مثبت جاری با کشورهای منطقه صورت می‌گیرد.  
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد:جمهوری اسلامی ایران بر اساس احترام متقابل و در چارچوب اصول و قواعد بین المللی، به سیاست حسن همجواری  با همسایگان ادامه می دهد و برقراری و ارتقای ثبات و امنیت در منطقه را در برقراری تعامل سازنده با همسایگان می داند و با جدیت آن را ادامه خواهد داد.
روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال روز سه‌شنبه در گزارشی همزمان با تیره بودن روابط میان ریاض – واشنگتن و در تداوم فضاسازی‌های ضد ایرانی مدعی شد که عربستان سعودی اطلاعاتی را با آمریکا درباره حمله قریب الوقوع به اهدافی در خاک خود را به اشتراک گذاشته است.
این رسانه تندروی آمریکایی مدعی شد ارتش آمریکا و دیگر نیروها در خاورمیانه، سطح آماده باش را افزایش داده‌اند.
انتهای پیام/
ایران ادعای وال استریت ژورنال درباره تهدید یکی از کشورهای منطقه را رد کرد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار