دانشگاه شریف:

بدون تبعیض به تخلفات دانشجویان رسیدگی می‌شود 

1401/08/03 - 13:36 - کد خبر: 78657 نسخه چاپی

نصر: دانشگاه صنعتی شریف در دومین جلسه فوق‌العاده شورای انضباطی، وقایع اخیر دانشگاه و روند رسیدگی به گزارش‌ها و شکایات مطروحه را بررسی کرد. در این جلسه بر رسیدگی بدون تبعیض تخلفات دانشجویان تاکید شد. 

به گزارش نصر، روز دوشنبه دوم آبان‌ماه ۱۴۰۱ دومین جلسه فوق العاده شورای انضباطی با حضور اعضای شورای بدوی و تجدیدنظر به‌ منظور بررسی وقایع اخیر دانشگاه و روند رسیدگی به گزارش‌ها و شکایات مطروحه برگزار شد. در این جلسه نحوه رسیدگی به گزارش‌ها و دعوت دانشجویان به شورا برای تفهیم موارد تخلف تشریح شد.
در ادامه اعضای شورا در جریان صدور دستور جلوگیری موقت از ورود مسببان برهم زدن امنیت دانشگاه، تخریب و درگیری، تا رسیدگی به پرونده‌ها در شورای انضباطی، قرار گرفتند و با ابراز تاسف از بروز این وقایع، بر رسیدگی بدون تبعیض به تخلفات انجام شده و تسریع در ارسال مستندات برای رسیدگی فوری به گزارش‌ها تاکید کردند. 
همچنین شورای انضباطی با تاکید مجدد بر استقلال دانشگاه در رسیدگی به تخلفات دانشجویان، اعلام کرد از همه ظرفیت‌های خود همچون تذکر، مشاوره و تنبیهات انضباطی برای ایجاد فضای مناسب آموزش، پژوهش و زیست دانشجویی مطلوب در دانشگاه استفاده خواهد کرد.
در پایان اعلام می‌شود؛ دانشجویانی که در روزهای گذشته مورد ضرب و شتم یا فحاشی قرار گرفته‌اند، می‌توانند گزارش‌ها و شکایات خود را به آدرس ایمیل http://scc@sharif.edu جهت پیگیری و بررسی در شورای انضباطی ارسال کنند.
انتهای پیام/
بدون تبعیض به تخلفات دانشجویان رسیدگی می‌شود  خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار