معاون هماهنگ‌کننده ارتش:

رشد نیروهای مسلح باید با سرعت بیشتری ادامه یابد

1401/07/28 - 13:17 - کد خبر: 78256 نسخه چاپی

نصر: معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: نیروهای مسلح در عرصه‌های گونان رشد جهشی قابل ملاحظه‌ای داشته‌اند که باید این روند با سرعت بیشتری ادامه یابد.

به گزارش نصر، امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» معاون هماهنگ‌کننده ارتش، با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره مالک اشتر در افزایش توان دفاعی و مقابله با تهدیدات، اظهار داشت: جشنواره مالک اشتر باعث رشد و ارتقای توانمندی سطوح مختلف نیروهای مسلح شده است و از این جهت که فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) بر آن نظر دارند نیز بر اعتبار و اهمیت این جشنواره افزوده شده است.
سیاری با بیان اینکه برگزاری جشنواره مالک اشتر سبب افزایش انگیزه مدیران، فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح در دستیابی به اهداف می‌شود، افزود: بحمدلله نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های گونان رشد جهشی قابل ملاحظه‌ای داشته‌اند که باید این روند با سرعت بیشتری ادامه یابد.
معاون هماهنگ‌کننده ارتش با تأکید بر اهمیت تلاش مستمر در حوزه‌های دانشی، آموزشی، پژوهشی و عملیاتی نیروهای مسلح گفت: امیدواریم که همه عزیزان از فرصت‌ها بهره کافی را ببرند و تلاش کنند تا روز به روز بر قدرت و توان بازدارندگی کشور افزوده شود.
انتهای پیام/
رشد نیروهای مسلح باید با سرعت بیشتری ادامه یابد ایلنا - خبرگزاری کار ایران

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار