بهادری جهرمی:

خط قرمزی در پرسش دانشجویان نداریم/قهرمانان ورزشی به جای سربازی معلم ورزش می شوند

1401/07/27 - 12:25 - کد خبر: 78138 نسخه چاپی

نصر: سخنگوی دولت با اشاره به حضور عصر روز گذشته خود در جمع دانشجویان معترض دانشگاه علامه طباطبایی گفت: نشست دیروز پربار و بانشاط بود و خط قرمزی در سوال پرسیدن نداریم.

به گزارش نصر، علی بهادری جهرمی روز چهارشنبه در حاشیه نشست هیات دولت با حضور در حیاط پاستور در جمع خبرنگاران از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای رای اعتماد به سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکر کرد.
وی افزود: آقای مرتضوی در کسوت قبلی هم با جدیت پیگیر اجرای مصوبات سفرهای استانی بود و روحیه بسیار متواضع و فروتن و پاکدستی و حسن خلق وی زبانزد است.
سخنگوی دولت با اشاره به محتوای جلسه امروز هیات دولت اظهار داشت: امروز وزیر اطلاعات گزارشی در خصوص پشت‌پرده اقداماتی که برای موج‌سواری بر اعتراضات داخلی و آشوب‌آفرینی انجام شده بود، ارائه کرد تا پیگیری حقوقی این تخلفات و جرایم متعدد که از سوی برخی مقامات خارجی برای حمایت از اینگونه اقدامات رخ داد و نیز تلاش‌هایی که از سوی برخی رسانه‌های خارج از کشور برای آشوب‌آفرینی و آموزش‌هایی که در این زمینه داشتند، انجام شود.
رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت درباره حضور روز گذشته خود در جمع دانشجویان معترض دانشگاه علامه طباطبایی نیز گفت: جلسه دیروز با دانشجویان علامه جلسه‌ای خیلی پر بار و پرنشاط بود.
وی ادامه داد: هیچ خط قرمزی در سوال پرسیدن دانشجویان نداریم.
بهادری جهرمی سپس به خبر خوش وزیر ورزش و جوانان در جلسه هیأت دولت اشاره و خاطرنشان کرد: توافقی بین وزارت ورزش و جوانان و آموزش و پرورش منعقد شد که طبق آن تمامی قهرمانان ورزشی که هنوز خدمت سربازی انجام نداده‌اند، بدون استثنا و بدون سقف می توانند در همان منطقه‌ای که فعالیت دارند، به عنوان معلمان ورزشی و دبیران ورزشی دوره خدمت سربازی خودشان را طی کنند.
انتهای پیام/
خط قرمزی در پرسش دانشجویان نداریم/قهرمانان ورزشی به جای سربازی معلم ورزش می شوند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار