سرمربی سابق ماشین‌سازی تبریز؛

تغییر مالکیت، تیشه بر ریشه قدیمی ترین تیم استان زد

1401/07/26 - 18:20 - کد خبر: 78080 نسخه چاپی

نصر: سرمربی سابق تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: زنوزی به خوبی این تیم را مدیریت کرده بود و به‌اندازه کافی هم برای فوتبال تبریز و آذربایجان به لحاظ مالی هزینه کرده است اما دقیقا از روزی که شاهد تغییر مالکیت بودیم، روزهای عجیب و غریب قدیمی‌ترین تیم شمال‌غرب کشور آغاز شد.

به گزارش نصر، علی ابراهیمیان، سرمربی سابق تیم ماشین سازی تبریز در خصوص وضعیت فعلی ماشین‌سازی تبریز عنوان داشت: ما در فصل گذشته که در این تیم حضور داشتیم شرایطمان اصلا عادی نبود. حتی در اکثر مواقع ما در تمرینات آب معدنی هم نداشتیم.
وی ادامه داد: متاسفانه فصل گذشته حتی پول اتوبوس نداشتیم و بارها هم این موضوع رسانه‌ای شد و آبروی چندین ساله فوتبالی ما هم با این مسائل خدشه‌دار شد. ما فقط یک‌بار یونس قربانی مالک باشگاه را دیدیم و آن هم فقط و فقط به شام تیم آمد و وعده و وعید‌هایی داد که هیچ کدام عملی نشد.
سرمربی فصل گذشته ماشین‌سازی با واکنش به ادعای قربانی در خصوص وضعیت فعلی ماشین‌سازی و مقصر دانستن محمدرضا زنوزی، گفت: بحث چگونگی واگذاری مالکیت تیم و مسائل قانونی آن به بنده ارتباطی ندارد اما اینکه ما حتی آب معدنی، لباس و حتی پول ساده اتوبوس را هم نداشتیم چه ارتباطی می‌تواند با زنوزی داشته باشد؟ هیچ یک از اعضای تیم در فصل گذشته از بابت مطالبات خود ریالی دریافت نکردند و یونس قربانی هم بجای اینکه پاسخگوی اعضای تیم باشد فقط به انتشار بیانیه‌های عجیب بسنده کرده است.
ابراهیمیان مطرح کرد: کادرفنی برای بازیکنان بومی و گمنام این تیم زحمات زیادی کشیده است اما مالک باشگاه متاسفانه نتوانست مدیریت کند و بازیکنان این تیم بدون دریافت ریالی به تیم‌های دیگر نقل مکان کردند. در قضیه امیر شهیم متاسفانه مبلغ رضایت این تیم به‌جای ماشین‌سازی، به تیم دیگری واریز شد و در حالی که مبلغ رضایت این بازیکن می‌توانست مشکل خیلی از اعضای تیم را حل کند.
وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: یونس قربانی صد در صد از وضعیت تیم هنگام خرید امتیاز باشگاه از زنوزی مطلع بود. اما بجای اینکه به مشکلات تیم رسیدگی کند و حق شرکت در مسابقات لیگ دسته ۲ را برای حضور تیم در لیگ پرداخت کند، به دنبال مقصر است. زنوزی به خوبی این تیم را مدیریت کرده بود و به‌اندازه کافی هم برای فوتبال تبریز و آذربایجان به لحاظ مالی هزینه کرده است. اما دقیقا از روزی که شاهد تغییر مالکیت بودیم، روزهای عجیب و غریب قدیمی‌ترین تیم شمال‌غرب کشور آغاز شد.
انتهای پیام/
تغییر مالکیت، تیشه بر ریشه قدیمی ترین تیم استان زد حمیدرضا سامبرانی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار