سردار احمدی مقدم:

دشمن بر روی ضعف‌های مدیریتی تمرکز می‌کند

1401/07/11 - 16:09 - کد خبر: 76571 نسخه چاپی

نصر: فرمانده دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: ضعف ما در حل مشکلات و مطالبات مردم باعث می‌شود تا دشمن با سوء استفاده، مطالبات مردم را به انحراف بکشاند.

به گزارش نصر، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده دانشگاه عالی دفاع ملی صبح امروز (دوشنبه) در آئین آغاز سال تحصیلی این دانشگاه، با اشاره به حوادث اخیر در کشور، گفت: زمانی اعتراض صورت می‌گیرد که جامعه با انباشت ناکارآمدی‌ها و ضعف مدیریت‌ها مواجه شود و وقتی چنین موضوعی حادث شود، دشمن بر روی آن‌ها متمرکز شده و با فشار بر ضعف‌ها آن‌ها را تبدیل به حوادث و مسائل اجتماعی می‌کند.
وی تصریح کرد: ضعف ما در حل مشکلات و مطالبات مردم باعث می‌شود تا دشمن با سو استفاده، مطالبات مردم را به انحراف بکشاند.
فرمانده دانشگاه عالی دفاع ملی با بیان اینکه محوری‌ترین موضوع در مدیریت این دانشگاه و کشور انضباط است، اظهار داشت: چنانچه نتوانیم انضباط را در این دانشگاه حاکم کنیم به‌طور حتم در بحث مدیریتی به جایی نمی‌رسیم.
سردار احمدی با اشاره به اینکه ما در این دانشگاه علاوه بر آنکه نگاه‌مان بر دانش است، توانمندسازی برای ایفای نقش در مسئولیت‌های راهبردی را هم مد نظر داریم، تاکید کرد: تلاش برای کار و درک جمعی چندلایه و چندبعدی از جمله مهم‌ترین مواردی است که در این دانشگاه سعی داریم آن را به دانشجویان بیاموزیم.
وی گفت: ما در دانشگاه همه تلاش خود را برای اصلاح فرآیندها و روش‌ها انجام خواهیم داد تا تعلیم و تذهیب را در کنار هم داشته باشیم.
انتهای پیام/
دشمن بر روی ضعف‌های مدیریتی تمرکز می‌کند خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار