اجتماع امت رسول الله (ص) در تبریز

1401/07/03 - 22:59 - کد خبر: 75852 نسخه چاپی

نصر: در سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص) در تبریز برگزار شد.

به گزارش نصر، این اجتماع مردمی از مقابل مسجد کبود این شهر به عنوان فیروزه اسلام آغاز و با عزاداری حضرت رسول اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) تا مصلای اعظم امام خمینی برگزار شد.
مردم انقلابی و مومن تبریز که همزمان داغدار شهادت شهید امنیت حسین اوجاقی بودند، از اهانت به حجاب، آتش زدن قرآن، مسجد و پرچم نیز دل پری داشته و داغ این حوادث تلخ نیز مزید به علت شده بود تا از عمق جان نفرت خود را نسبت به این گونه اعمال خودفروختگان، مزدوران و فریب خوردگان بی ایمان نشان دهند. 
در این اجتماع، مردم ولایتمدار تبریز که خونشان از این اهانت ها و خشونت های اغتشاشگران به جوش آمده بود با شعارهای باصلابت خواستار پاسخ محکم مسوولان به خصوص قوه قضائیه نسبت به اغتشاشگران شدند. 
راهپیمایی کنندگان ضمن عزاداری به مناسبت وفات حضرت محمد(ص) و شهادت دومین امام همام، با شعارهای ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند، مرگ بر فتنه گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، حمایت خود را از انقلاب، خون پاک شهیدان، حجاب و ولایت مطلقه نشان دادند. 
در ادامه این راهپیمایی با شکوه مردم با شعارهای «آذربایجان جانباز خامنه ای دَن آیریلماز»، «بیز حسین مکتَبینده اَعداءَ امکان وِرمَروخ، جان وِروخ، ایمان وِرمَروخ» (ما در مکتب حسین به دشمنان امکان خودنمایی نمی دهیم بلکه اگه شد جان می دهیم ولی ایمان نمی دهیم) و « آذربایجان جانباز اوز رهبرین تک قویماز » (آذربایجان جانباز رهبر خود را تنها نمی گذارد) برای هر گونه جانفشانی و حمایت از انقلاب و آرمان های آن اعلام آمادگی کردند. 
انتهای پیام/
اجتماع امت رسول الله (ص) در تبریز خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار