خبر/

قتل فجیع یک زن بخاطر چایی توسط شوهرش در شهرری

1401/06/31 - 14:31 - کد خبر: 75686 نسخه چاپی

نصر: زن میانسال وقتی در جواب همسرش که از او چای خواسته بود، گفت: «خودت برو بریز» به طرز هولناکی کشته شد.

به گزارش نصر، ساعت 8:40 شامگاه دوشنبه 29 شهریور مرد میانسالی وارد کلانتری 172 عبدالعظیم شد و با خونسردی به افسر کشیک گفت: من همسرم را ساعاتی قبل کشتم الان هم جسدش در خانه است، می‌توانید به آپارتمانم که در طبقه دوم ساختمانی در همین نزدیکی است بروید و با چشمان خودتان ببینید. این هم آدرس محل زندگی‌ام است.
به دنبال اظهارات مرد میانسال، مأموران کلانتری راهی محل شده و با ورود به ساختمان با جسد زنی میانسال درحالی که از ناحیه گلو مورد اصابت چاقو  قرار گرفته بود، مواجه شدند. موضوع بلافاصله به بازپرس کشیک قتل شهرری و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت اعلام شد.با ورود تیم جنایی در محل حادثه، تحقیقات از مرد میانسال آغاز شد.
وی درباره انگیزه خود از این جنایت گفت: ساعت 6:30 دقیقه عصر به خانه آمدم خسته بودم و از همسرم خواستم که برایم چای بیاورد، اما او در کمال ناباوری به من گفت خودت برو چای بریز. بعد هم نه تنها چای نیاورد، بلکه شروع به مسخره کردن و تحقیر من کرد. از این رفتار او بشدت ناراحت شدم و دعوایمان شد. مشاجره‌مان بالا گرفت و از شدت عصبانیت به آشپزخانه رفته و با چاقو به همسرم حمله کردم و سرش را بریدم.
او ادامه داد: بعد از جنایت، لباس‌هایم را که خونی شده بود عوض کردم و از خانه خارج شدم. چاقو را داخل سطل زباله خیابان انداخته و به کلانتری رفتم و خودم را معرفی کردم.
به دستور بازپرس جنایی، متهم میانسال در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و تحقیقات بیشتر در این خصوص ادامه دارد.
انتهای پیام/
قتل فجیع یک زن بخاطر چایی توسط شوهرش در شهرری پایگاه خبری و اطلاع رسانی رکنا

ثبت نظر

نمایش 2 نظر

پاسخ   شانجانی   3 روز پیش  

ایشون 47ضربه چاقو به خاله ما زده بعد شما نوشتی فقط گردنشو بریده خیر لطفا قشنگ تحقیق کنید بعد بنویسید

پاسخ   لیلا شانجانی   3 روز پیش  

ایشون قطعا انگیزه قبلی برای سر بریدن همسرشون داشته یه انسان چقدر میتونه سنگ دل باشه تا زنی که سال ها با سختی کنارش زندگی کرده به دلیل ۱بار نیاوردن چایی بکشه با عقل جور در نمیاد قطعا خواسته قلبی ایشون بوده و نقشه داشته
پژوهشیار