در بازدید از ایستگاه هواپیمایی آتا مطرح شد:

«آتا» در صدر شرکت های هواپیمایی

1401/06/27 - 10:27 - کد خبر: 75192 نسخه چاپی

نصر: کاپیتان محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با حضور در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) به صورت سرزده از ایستگاه هواپیمایی آتا بازدید کرد.

به گزارش نصر، در این بازدید عقیلی رئیس پلیس فرودگاه های کشور،  مروج مشاور وزیر  راه و شهرسازی و  چلندری سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) نیز رییس سازمان هواپیمایی کشوری را همراهی می‌کردند‌.
در ابتدا این بازدید چلندری سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) ضمن تقدیر از خدمات ارزنده هواپیمایی آتا به زائرین در ایام اربعین امسال گفت: شرکت هواپیمایی آتا با حداکثر توان از هیچ کوششی برای ارائه خدمات مطلوب به زوار حسینی دریغ نکرده و به جرات می‌توان گفت بیش از ۸۰ درصد بار جابجایی مسافران نجف در ایام اریعین امسال بر دوش این هواپیمایی بوده است. 
چلندری همچنین با اشاره به مساعدت مالک و نظارت مستمر و تعامل سازنده مدیرعامل هواپیمایی آتا با شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) اظهار داشت:جا دارد از مهندس محمدرضا زنوزی مطلق مالک  مجموعه و خلبان سهیل قیاسی مدیرعامل هواپیمایی آتا که با نظارت و پیگیری مستمر خود بهترین امکانات و بالاترین ظرفیت ممکن را برای پروازهای اربعین اختصاص دادند تقدیر و قدردانی‌نماییم.
در ادامه این بازدید نیز کاپیتان محمدی بخش رییس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به خدمات ارزنده و عملکرد شایسته هواپیمایی آتا در ایام اربعین افزود: خوشبختانه  تلاش کارکنان هواپیمایی آتا و مدیریت راهبردی و مدبرانه مالک و هیئت مدیره این هواپیمایی باعث شد عملکرد درخشان این هواپیمایی در ارائه خدمات به زائرین گرامی بعنوان نقطعه عطفی در تاریخ خدمت صنعت هوانوردی به عاشقان حضرت اباعبدالله ثبت گردد.
شایان ذکر است هواپیمایی آتا در سایه الطاف حضرت حق و همچنین اعتماد مسافران گرامی از ۱۵ الی ۳۰ شهریور ماه با اختصاص بالاترین ظرفیت ممکن و برقراری ۲۷۴ سورتی پرواز شامل ۲۶۰ سورتی برنامه‌ای و ۱۴ سورتی فوق‌العاده و  عرضه بیش از ۴۱ هزار بلیت پروازهای اربعین رکورد دار خدمت به زائرین حسینی شد.
انتهای پیام/
«آتا» در صدر شرکت های هواپیمایی نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار