خبر/

نخستین پرواز مسافری بین المللی از فرودگاه پیام به مقصد نجف اشرف انجام شد 

1401/06/23 - 13:06 - کد خبر: 74935 نسخه چاپی

نصر: نخستین پرواز مسافری بین المللی روز چهارشنبه از مبدا فرودگاه بین المللی پیام استان البرز با هدف خدمات رسانی به زایران عتبات عالیات و اربعین حسینی به مقصد نجف اشرف انجام شد.

به گزارش نصر، مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در گفت وگو با اشاره به استقبال خوب زایران از این پرواز گفت: با اهتمام صورت گرفته  از سوی مدیران منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و همکاری دیگر بخش های استانی، پروازهای اربعین از مبدا پیام به مقصد نجف اشرف و بالعکس برقرار شد.
«سید مهدی جعفری» افزود: با توجه به حجم بالای مسافران برای استفاده از مسیرهای پروازی، شاهد استقبال خوب زوار از این پروازها که تا پایان مراسم اربعین حسینی ادامه دارد هستیم.
جعفری خاطر نشان کرد: در صورت تداوم همکاری ها این ظرفیت وجود دارد که فرودگاه بین المللی پیام به عنوان یکی از مهم ترین فرودگاه های منطقه بخشی از بار ترافیکی بر فرودگاه امام خمینی(ره) را بر عهده بگیرد.
منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام وابسته به‌وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ظرفیت‌های مهم اقتصادی و پروازی کشور محسوب می‌شود، فرودگاه پیام البرز در ۲ بخش باری و مسافری خدمات ارائه می‌کند.
انتهای پیام/
نخستین پرواز مسافری بین المللی از فرودگاه پیام به مقصد نجف اشرف انجام شد  خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار