نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی خبر داد؛

موافقت با تخصیص ۴۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل آزادراه مراغه - هشترود

1401/06/21 - 10:52 - کد خبر: 74621 نسخه چاپی

نصر: نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: مجوز تخصیص ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل آزادراه مراغه - هشترود پس از یکسال پیگیری جمعی اخذ شد.

به گزارش نصر، علی علیزاده روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: این میزان اعتبار با استفاده از ظرفیت ماده ۵۶ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت به پروژه آزادراه مراغه - هشترود تزریق می‌شود تا به یکی از مطالبه‌های به‌حق مردم منطقه جامه عمل پوشانده شود.
وی با تاکید بر اینکه با اعتبارات قطره چکانی سالهای دور گذشته امکان بهره‌برداری از این طرح وجود نداشت، بیان کرد: استفاده از ظرفیت ماده ۵۶ طی یکسال اخیر به صورت مستمر پیگیری شد و سازمان برنامه و بودجه روز گذشته با آن موافقت، و ضمانتنامه ۴۰۰ میلیارد تومانی آن را صادر کرد.
وی با قدردانی از پیگیری‌های جمعی «رضا تقی‌پور» نماینده مردم تهران، «سیدحمزه امینی» نماینده مردم هشترود و چاراویماق، «سیدفرید موسوی» معاون اعتبارات بانک ملی و «سیدسجاد سیدتاش» مسئول پیگیری پروژه آزادراه مراغه – هشترود در این زمینه، اضافه کرد: تکمیل آزاده مراغه – هشترود نه تنها تردد از مناطق غربی به استانهای مرکزی کشور را تسهیل می‌کند، بلکه در کاهش سوانح رانندگی این مسیر نیز بسیار تاثیرگذار خواهد بود. 
مسئولان در دولت سیزدهم برای بهره‌برداری از ۴۸ کیلومتر آزادراه مراغه - هشترود در سریع‌ترین زمان ممکن عزم جدی دارند و در سفر اخیر رئیس‌جمهور به تبریز نیز تخصیص اعتبار برای این طرح جزو مطالبه‌هایی است که در لیست تعهدات نماینده ویژه آیت‌الله رئیسی به چشم می‌خورد.
انتهای پیام/
موافقت با تخصیص ۴۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل آزادراه مراغه - هشترود خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار