فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال‌غرب:

تمامی تحرکات منطقه‌ در رصد پدافند هوایی است

1401/06/15 - 13:17 - کد خبر: 74075 نسخه چاپی

نصر: فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال‌غرب، وجود روحیه خودباوری را از جمله عوامل مهم در ارتقای توان رزم نیروی پدافند هوایی دانست و گفت: تمامی تحرکات نیروهای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای لحظه به لحظه تحت رصد و پایش چشمان بیدار پدافند هوایی قرار دارد.

به گزارش نصر، امیر سرتیپ‌ دوم ستاد عباس عظیمی، روز سه‌شنبه، ۱۵ شهریورماه، در همایش پیاده‌روی خانوادگی که به‌مناسبت سالروز تشکیل نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حوزه پدافند، اظهار داشت: این ایام یادآور تلاش‌ها و مجاهدت‌های رزمندگانی است که برای صیانت از آسمان میهن اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکردند.
وی وجود روحیه خودباوری را از جمله عوامل مهم در ارتقای توان رزم نیروی پدافند هوایی دانست و افزود: تمامی تحرکات نیروهای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای لحظه به لحظه تحت رصد و پایش چشمان بیدار پدافند هوایی قرار دارد.
امیر عظیمی، با اشاره به ضرورت بهره‌گیری از فناوری‌های نوین دفاعی برای دستیابی به خودکفایی نظامی و استقلال امنیتی، گفت: امروز نیروی پدافند هوایی ارتش به‌واسطه تعامل و همکاری بین نیروی پدافند هوایی ارتش با مراکز علمی دانشگاهی و شرکت‌های دانش‌بنیان، یکی از قدرت‌های بزرگ عرصه هوایی در منطقه قلمداد می‌شود.
انتهای پیام/
 تمامی تحرکات منطقه‌ در رصد پدافند هوایی است خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار