رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور:

واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در نقاط خوب شهرها احداث می شود

1401/06/12 - 11:08 - کد خبر: 73654 نسخه چاپی

نصر: رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در نقاط خوب شهرها احداث می شود.

به گزارش نصر، اکبر نیکزاد در مراسم کلنگ زنی طرح ملی مسکن بناب با اشاره به اینکه دولت تمام تلاش خود را می‌کند که مشکل مسکن در کشور را حل کند، افزود: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های بنیاد مسکن حمایت از خانواده‌های فاقد مسکن است.
وی افزود: طرح نهضت ملی مسکن با ساخت یک هزار واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در آذربایجان شرقی در حال اجرا است و طراحی و عملیات اجرایی یک هزار واحد مسکونی دیگر هم پس از اخذ پروانه آغاز خواهد شد.
رئیس بنیاد مسکن کشور با اشاره به اینکه احداث مسکن ملی در بناب باید در مناطق مناسب شهرستان باشد افزود: کسانی که در نهضت ملی ثبت نام می‌کنند مطمئن باشند زمین‌های خوب و مناسب برای آن‌ها در نظر گرفته خواهد شد.
نیکزاد از مهمترین برنامه‌های خود در سفر به بناب را بازدید از چند روستای شهرستان عنوان کرد و گفت: برخی از روستاهای بناب نیاز به آسفالت ریزی و دیوارکشی رودخانه‌های عبوری از داخل روستا دارند و برنامه‌ریزی و اقدامات لازم را در این خصوص خواهیم کرد.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه داد: آسفالت ریزی ۲٠ روستای شهرستان بناب به صورت نمادین در روستای قره چپق از اعتبارات قیر رایگان با حجم ۱۰۹ هزار متر مربع و با اعتباری افزون بر ۲۶۳ میلیارد ریال افتتاح شد.
انتهای پیام/
واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در نقاط خوب شهرها احداث می شود خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار