رئیس پلیس پیشگیری پایتخت خبر داد:

دستگیری ماساژور‌های زورگیر

1401/06/11 - 22:53 - کد خبر: 73641 نسخه چاپی

نصر: رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو مرد و یک زن ماساژور که پس از ارائه خدمات از شهروندان زورگیری می‌کردند، خبر داد.

به گزارش نصر، سرهنگ «جلیل موقوفه ای» اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اخاذی ۲ مرد و یک زن، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و تیمی از ماموران کلانتری ابوذر بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.
وی عنوان کرد: چکیده اظهارات شاکی نشان از این داشت، شاکی برای دریافت خدمات ماساژ در فضای مجازی با زن و مردی آشنا شده است. پس از ارائه خدمات و پرداخت هزینه خدمات ارائه شده، متهمان با فیلمبرداری و تهدید انتشار فیلم، از وی اخاذی و مرد دیگری که خود را مامور معرفی می‌کرده مبالغ مختلفی را اخاذی کرده است.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی هویت و مخفیگاه این افراد شناسایی شد عنوان کرد: در یک عملیات پلیسی هر ۳ متهم دستگیر و در تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف و اظهار داشتند، پس از فیلمبرداری از شهروندان خود را مامور و از شهروندان اخاذی می‌کرده اند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در بررسی‌های بیشتر از مخفیگاه متهمان یک دستگاه بیسیم و دستبند فلزی نظامی و یک عدد افشانه اشک‌آور یک عدد وتونفا نظامی کشف شد و تاکنون ۳ تن از شهروندان به کلانتری مراجعه و از شمتهمان اعلام شکایت کرده اند.
سرهنگ موقوفه‌ای در پایان خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیسی برای کشف سایر جرایم احتمالی متهمان ادامه دارد.
انتهای پیام/
دستگیری ماساژور‌های زورگیر ایلنا - خبرگزاری کار ایران

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار