جانشین فراجا:

اعتقاد مردم به اصل ولایت، کشور را در برابر تهدیدات شکست ناپذیر کرده است

1401/06/09 - 15:37 - کد خبر: 73482 نسخه چاپی

نصر: جانشین فرمانده انتطامی جمهوری اسلامی ایران گفت: اعتقاد راسخ مردم به اصل ولایت، جمهوری اسلامی ایران را در برابر تمامی تهدیدها و تحریم‌ها شکست ناپذیر کرده است.

به گزارش نصر، سردار قاسم رضائی روز چهارشنبه، نهم شهریورماه، در مراسم دانش آموختگی درجه داران فراجا، با بیان اینکه هم اکنون ارکان حکومت حول محور ولایت گردهم آمده و برای مردم در عرصه‌های مختلف خدمت رسانی می‌کنند افزود: بر همین اساس هیچ عاملی خللی در عزم و اراده ملت مومن و ولائی ایران ایجاد نمی‌کند.
وی امنیت و آرامش موجود در ایران اسلامی را بی مانند دانست و اظهار کرد: با وجود تمامی محدودیت‌ها و اعمال انواع فشارهای سیاسی و اقتصادی دشمنان علیه نظام اسلامی، شاهد شکوفائی روز افزون ایران در عرصه‌های گوناگون از جمله حوزه‌های دفاعی و نظامی و علمی هستیم.
سردار رضائی حاکمیت روحیه انقلابی، ولائی و جهادی بر نیروهای مسلح کشور اعم از ارتش، سپاه، بسیج و انتظامی را مورد تاکید قرار داد و یادآورشد: باید توجه داشت که انقلابی بودن حلقه وصل این نیروها است و هدف غایی آن‌ها تحقق منوبات مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا است.
وی تقدیم شهدایی همچون باکریها، سلیمانی‌ها و کریمی‌ها از مکتب عاشورایی ایران اسلامی را ناشی از پرورش یافتن در فرهنگ و راه و روش عاشورایی دانست و گفت: آن‌ها با تقدیم جان خود برای ما الگو و اسوه هستند که باید از آنان درس آموخته و این راه پرصلابت را ادامه دهیم.
وی با بیان اینکه روحیه دوران دفاع مقدس در مجموعه فراجا هم اکنون جاری و ساری است، اظهار کرد: ماموران جان برکف انتظامی از مرزها تا مراکز شهری و مناطق روستایی کشور در سنگر خدمت بیدار بوده و آرامش را به همگان تقدیم و کشور را از گزند تهدیدهای دشمنان در امان داشته و به واقع این نریوی مردمی و انقلابی نفوذناپذیر بوده و خواهد بود.
سردار رضائی فراگیران آموزش درجه داری را جوانان متعهد و ولائی و فرزندان مومن ایران دانست و اضافه کرد: نیروهای فراجا در مرزهای شرقی کشور و در گرمای بالای ۵۰ درجه و در شرایط سخت و در کوه‌های سر به فلک کشیده شمالغرب کشور با زمستان‌های سخت و سرمای زیر ۲۰ درجه سانتی گراد را تحمل می‌کنند، تا مردم شریف میهن اسلامی در آرامش و آسایش زندگی کنند.
وی افزود: درجه داران فراجا که امروز به افتخار دانش آموختگی نائل شدند باید مفتخر به دریافت درجه خود باشند و در قامت سبزپوشان پلیس این توفیق و افتخار را خواهند داشت که در اولین ماموریت سازمانی خود به ماموریت عظیم و پرشکوه کنگره بزرگ جهان اسلام یعنی راهپیمائی اربعین حسینی اعزام و خدمتگزار زائران اباعبدالله الحسین (ع) باشند.
جانشین فراجا با بیان اینکه مجموعه انتظامی کشور با روحیه انقلابی و تکلیف مداری با مظلومان رئوف و با مخلان امنیت و هنجارشکنان مقتدر و قاطع است، گفت: فریب خوردگان و مزدوران داخلی باید بدانند که پیام آشکار ملت و جوانان فراجا این است که هرگز اجازه عرض اندام به دشمنان این ممکلت نخواهند داد.
در این مراسم، یگان‌ها و رسته‌های مختلف درجه داری آموزشگاه حضرت ولیعصر (عج) تبریز ضمن رژه از مقابل جایگاه ویژه، آمادگی دفاعی و بدنی خود را به نمایش گذاشته و رزمایش مقابله با سرقت و برهم زنندگان نظم عمومی جامعه را با بهره گیری از آموزش‌های خود به نمایش گذاشتند.
در پایان این مراسم از خانواده معظم شهدا، مربیان برگزیده دوره‌های آموزشی و نمایندگان درجه داران، تجلیل و نشان درجه داری به دانش آموختگان اعطا شد.
انتهای پیام/
اعتقاد مردم به اصل ولایت، کشور را در برابر تهدیدات شکست ناپذیر کرده است خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار